Cijena baze podataka

Dobio sam ponudu da prodam bazu podataka nekoj marketing agenciji. Nisam bas zainteresiran ali zanima me koja bi bila realna cijena.

  • oko 30.000 realnih podataka
    -sve Svicarski klijenti

Zavisi šta si im (klijentima) obeć’o pri registraciji: cijenim 3 mj - 3 god. :thinking:

3 Likeova

Neprocjenjivo. Ako su to klijenti koji su ti platili i zivis od njih, nemoj ih razocarati.
Sjecam se da je nekad neki lik prodavao domenu iznad18 . Com i za nju trazio brdo para. Adulci su se palili vise na bazu nego ga domenu, ali nije htio dati i svaka mu cast.

ja da imam email adrese 30.000 švicaraca masno bih to naplatio … svi znaju da je email marketing i dalje jedan od najefikasnijih načina promocije a švicarci su finansijski jaki ko zemlja … dakle ti imaš rudnik zlata

kao što reče momak iznad, nemoj ih razočarati … brzo se ta baza može “istrošiti” glupostima

A još jedan momak iznad reče;

Mislim da ipak neće 3 godine stoga što je - neosuđivan, valjda. :smile: :o:

Prvo pogledaj gdpr i da li smiješ prodati.

“Slavko, imamo dilera!”

Samo pitam koliko to vrijedi - inace nije za prodaju.

Ako se ne može prodati zbog gdpr-a, onda vrijedi ravno nula.

Ma pustite se suplje, ovo je balkan…kakav gdpr i gluposti, nikad niko radi toga nece u zatvor! Pogotovo ne u BiH i Srbiji, ruku dajem da je tako.

Ko god ne smije prodati takve stvari, ja cu za njega uz %.

1 Like

Jel neko zna cijenu baze podataka kontakt brojeva , znaci ime i broj mobitela… cca 180.000 unosa.
Sve hrvatski kontakti

Laički, 3-6 mjeseci buvare. Al’ pravnici će bolje znati.

4 Likeova