Cijena oglašavanja (baner) na forumu i sajtu

ok,
sa podacima koje si naveo ne moze se ni priblizno odrediti koliko bi mogla biti cijena oglasavanja, oni su ovako nabacani bezvrijedni (sto ti znaci da ima chat?’). Da si dao link bilo bi puno lakse.

Sa 8000 jedinstvenih posjetitelja mjesecno mozes racunati na Adsenseu (vjerojatno sa vise blokova oglasa + search) otprilike 20 - 30 kuna (racunam da imas forum), nikakvih 100US$ . Netko sa 8000 i moze naplatiti banner 1500, ali to je posebna prica, mislim da tvoj site nije taj.

[quote=“mikibm”]ok
ili da jednostavno odustanem i prepustim profesionalcu poput tebe da mi riješi posao, a ja da sjedim i berem pare?[/quote]
Nisam ni blizu profesionalca, ali sam uspio odraditi dosta placenih kampanja. kako sam to napravio? Zainteresirao oglasivaca - poslao ponudu - odradio kampanju. Ak nastavimo dalje, tek tada mogu razmisljati i o vecoj cijeni.

ok tnx, ove sugestije mi imaju objektivniji prizvuk.
uspio sam ga prijaviti i u dmoz bazu samo nisam siguran koliko to ima značaja mada vidim da nas izlistavaju na većini poznatijih tražilica.
U svakom slučaju kad završim s unapređenjem sajta i ‘posložim’ sve kako mislim da bi trebalo stavit ću ga na recenzije mada nemam nekih pozitivnih iskustava s tim.