Cijena Submitanja u 100 Web Direktorija

Zanima me koja bi bila cijena submitanja u 100 direktorija. Jer sad radim program koji bi submitao webstranice u web direktorije. U biti vec je skoro napravljen, pa me zanima dali se to isplati prodavat? Jer program je prvenstveno napravljen da ja svoje stranice submitam.

Zanima me koliko bi vi platili nekome da submita u 100 direktorija.

Ovo sto se radi o softweru je u biti plus jer ovo je custom software i radi bolje nego oni filipinci koji manualno submitaju.

neznam koliko se to da prodavati … jer po internetu sigurno se moze naci sto takvih programa

Indijci su ti koji “manualno” submitaju - bar tako lažu, svi koriste jedan od 2 popularna programa za to, koji zaobilazi i komplicirane captcha codove. Uglavnom odrade to za $5
No jako je upitna korist submitanja u direktorije, google ih je nedavnim izmjenama izričito spomenuo kao nevažne. A ako im je PR n/a tj. skinuti su iz googleovog indexa, radije bi ih zaobišao.

Bubam… daješ ga 4free s bazom od 50 direktorija. Za $15ak s bazom od 1000 direktorija.

Naravno, skupljaš mailing listu onih koji su skinuli za free i koristiš ju dalje za guranje ostalog softvrera.

Kako god okreneš, trebaš solidnu cifru za izmarketirat to jer se rogati bodu za te kw-e već 15 godina.

Npr. Brad Callen s directory submitter i još cijela ergela entuzijasta :slight_smile:

Provjeri si konkurenciju prije zaleta !

Ne, ne prodajem ga. Mislio sam otvorit topic pa davat servis submitanja, ali vidim da nema bas nekog interesa. Inace se radi o 2500 direktorija, sve se odradi u jednom danu, z mjesec dva startam software da posalje spiedere da procitaju gdje je submitano, uzme backlink i snimi ga.

Znaci, u biti cijeli robot stoji 1tak dollara, pa za to se neisplati submitad.