Cijene karata za vlakove - HŽ

Znam da nije horum baš za ovo pa sam temu smjestio u Birtiju

Nisam uspio naci neke točne informacije a zanima me kolike su cijene karata (vlakova) za relacije

Rijeka - Karlovac u jednom smjeru i povratna
Rijeka - Zagreb u jednom smijeru i povratna

potrebne su mi točne informacije jer nisam u mogućnosti otici do kolodvora da pitan a na telefon se nitko ne javlja vec par dana.

Rijeka - Zagreb u jednom smjeru je ja mislim oko 70kn a povratna oko 120.

A za Rijeka - Karlovac da li mozda znas

http://www.hzpp.hr/izracuncijeneprijevozne

Jesi pokušao ovdje?

Ova prva cijena koju sam napisao se odnosi na studenski popust,

Ne nisam student tako da gledam redovnu cijenu karata ovdje po ovome ispada da je za

Rijeka - Karlovac povratna 158kn a u jednom smijeru 98kn sto mi se cini jako puno jer se i putuje jako puno pa mi ta cijena nekako ni ne drzi vodu previse (jos sam stavio drugi razred)

Za Zagreb je povratna 177kn a u jednom smijeru je 111kn

Kazem puno je sa busom iz Rijeke do Karlovca u jednom smijeru (Brijuni Pula) je 80kn a neznam koliko je povratna

http://www.udaljenosti.com/vozni-red-vlakova/izracun-cijene-karte/

Na relaciji Rijeka/Zagreb (odn. Karlovac) se putuje autobusom, zaboravi vlak. I cijenovno i vremenski.

1 Like

Nije bilo ovo za mene ali malo sam se još informirao i bolje je busom ici nego vlakom.

Busom ispadne i jeftinije a i brže se dođe

Neznam zasto bi itko putovao vlakom … barem u HR to je ocajno prijevozno sredstvo :slight_smile: Vozio se jednom i nikad vise.Primjerice … frendu se pokvario auto u splitu … i jbg-a do varazdina je isao vlakom. Navecer oko pola 10 se ukrcao na vlak, a u varazdinu je tek bio u pola 10 … koma. dakle skoro 12 sati putovanja.

Vlakom se putuje prema Slavoniji. Ali kako sada ukidaju dosta linija, vidjet ćemo što će i od toga biti. Ja sam jednom išao s nagibnim do Splita i kupio sam si prvi razred misleći da ću imati udobnu i laganu vožnju. Naravno, klima nije radila, a u komforu između prvog i drugog razloga nema razlike.

Ali voziti se ICE-om u Njemačkoj… to je druga priča. Biraš želiš li sjediti uz prozor ili uz hodnik, želiš li biti u mirnoj zoni, imaš stolić. A u prvom razredu – mir, tišina, prohladnjikava temperatura, još i prostora za noge da se možeš odmoriti. Eh… Ali tamo su vlakovi zato i poprilično skupi.

Evo samo info za druge da znaju

Briuni Pula u jednom smjeru Rijeka - Karlovac 80kn a povratna Rijeka - Karlovac 112kn.

I dodatak se plaća 8kn posebno