Cinestar novi web - komentari?

Neka admin prebaci u kategoriju koju bi išlo komentiranje weba…

Vidim Cinestar je izbacio novu stranicu, pa shodno tome ide novi login, još ne rade loyality kartice.

Ali koliko vidim rađen je na Wordpressu.

Meni se ne sviđa, sve je preglomazno i fali popis ZG kina (sva) da su na jednoj stranici predstave pa da mogu birati termina, ovako moram lelujati od kina do kina da vidim kada igra.

Meni izgleda ok, puno bolje nego https://www.blitz-cinestar-bh.ba/

Tragedija. Ne možeš vjerovat da nisu uspjeli prebaciti stare korisnike tako da se ne moraju brinuti za login. Jel bar imaju pristup prethodnim kupovinama? :smiley:

Aaaa oni još imaju stari web, vjerojatno budu i oni dobili novi. Meni je taj bio pregledniji jer u ZG ima 5 kina sada (Branimir centar, Avenue mall, Arena centar, Kaptol Boutigue i Z centar).

Šteta je da nema taj dio riješen jer mi je lakše bilo vidjeti gdje igra koji film pa izabrati termina s ekipom.

Pa valjda imaju samo još to nije implementirano koliko sam dobio info od njih ali se može koristiti putem mob aplikacije još.

Ne sviđaju se meni ti novi webovi gdje je sve preveliko (je da imamo veće monitore, veće rezolucije ali to nekad meni izgleda kao da na kraju imam rezoluciju 1024x768).

Napokon su napravili novi web, stari im je bia ocajan i nepregledan po mom misljenju (pogotovo na mobitelu)

Novi je katastrofalan.

Web im je na noindex, nofollow, SEO ne postoji, sporo učitavanje - katastrofa.