Ciscenje tastature

Kako ocistiti tastaturu na laptopu? Puna je prasine…
Googlao sam ali moj model nema opciju da se napred skine tastatura, mora da se rastavi, a to mi ne pada na pamet.

3 Likes

Ma imaš neki sprej na zrak za to…samo pitaj u bilo kojem dućan informatičke opreme, pozz :slight_smile:

Ja to napravim sa Kistom (ili penzlom kak bi se reklo) + usisivač.

Ja bi tipkovnicu poslao u Afriku i tako nahranio pola kontinenta :slight_smile:

Gde da nadjem ovo, jel’ ima u IT shopu?

negdje prije sam cito da ju je moguce bez straha tusirati… doduse nisam siguran jer to vrijedi i za ove novije…ima i onaj neki ljigavi gel na banggodu ak se ne varam sto mi se cini ok…

Ja svoju samo okrenem i lupak i izade cudo toga hahahah :smiley:

1 Like

doduse u svojih preko 15 god tipkanja nikad nisam cistio tipk…nekak mi je to pickasto da proste hakerice…doduse najbolje je da ne prilaze radnom stolu…

Uzmi tipkovnicu u auto i odi na benzinsku, Tamo je ispusi s zrakom. Kad vec ides s tipkovnicom uzmi i komp, to je najbolje ciscenje, sam pazi da te ne vide, neznam sto bi rekli.

Ja sam na svoju prosuo jogurt pre mesec dana. Skinuo je, oprao je u mlakoj vodi, isprao je pod mlazom vode, obrisao apotekarsim alkoholom, osusio, vratio na laptop i radi kao sto je i radila.
Slobodno je skini i saperi, ali je dobro osusi i nemas frke.

https://www.youtube.com/results?search_query=clean+keyboard

Ja i dalje cekam da mi kaze neko gde ovo ima da se kupi!

Hehe, salim se, naravno, za sada je usisivac bio dovoljan + mikro dodatak za sitne coskove.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey