Cloudwokers iskustva?

Slazem se sa tobom, ali neko nema vremena. Evo ja licno sam pokrenula Amazon sajt, ali za 100-nak clanaka treba uloziti barem 1200 dolara plus hosting plus domena plus neka Wordpress tema, plus poneki plugin, plus keyword research koji pocetnici ne znaju da rade, nije jeftino a zarada, ako krene, krene tek za 6+ meseci, a svima nama treba novac odmah, zato radimo sta mozemo u medjuvremenu. Ja licno nisam probala Cloudworkers ali razmisljam da se prijavim…

Pa dal postoji samo Amazon…Imas milion nacina koji rade odmah.

Dropshipping s amazona na ebay je jedan od tih… Jedan dan je dovoljan za početi, još par dana za ući u to i dalje se radi bez ikakve muke, jedini ulog je nešto para za platiti na amazonu dok paypal prestane držati transakcije na “hold”.

Zamolila bih te da meni predlozis neki nacin koji radi odmah… Imam vremena i volje, a i nesto novca za ulaganje.

Zanimljiva ideja, volela bih u ovo da krenem, ali ne mogu da nadjem temu za to?

Zašto gubimo vreme? :slight_smile: odlična stvar za studente dok uče da zarade koju paru i za ljude koji već rade online da im stoji otvoreno sa strane. @IDJ_A Javi mi kako je prošlo :slight_smile: što se poruka kod nas tiče napisala sam par poruka iznad da se ne ponavljam ali engleski se plaća odlično ima tu još par sajtova izguglaj :slight_smile:

1 Like

Samo napred, 2-3$ dnevno je top!

1 Like

Sat vremena je 3$ za strano tržište za šta je @IDJ_A konkurisao, ukoliko brzo kucaš i snalaziš se sa engleskim uzmeš i više. @IDJ_A javi ako želiš da ti pošaljem još par tih sajtova koji imaju dobar protok poruka.

OK, jasno je meni da vas par ovde koji non stop dizete ovu temu radite za Cloudworkers, ali par ljudi neutralnih je vec napisalo svoja iskustva, tako da ono, bar malo postovanja nije na odmet, ne zakopcavamo se svi pozadi…

tesko se dobija posao za nase trziste, iako dobije se malo jr placeno, strano trziste je bolje placeno, ali samim tim i vise ljudi radi strano trziste i teze ces naci posao…
Izgubis 10h rada za 3-5e…
Bolje otici farbati ogradu za 30e jedan dan i 4 dana odmaraj nego raditi 10h na internetu za 5e.

Toliko je ovo “nafaljeno” da je nevjerovatno… Ovo je prolazilo prije 5-7 godina, sada vise ne…

Po meni(iako znam da nisam 100% u pravu) ovo sad se pojavljuje kao ona reklama
Anja je 3km od tebe klikni i ebi je

Gde bas @anja1 - u hahahaha :smiley:

1 Like

moze bit da mi nije tastatura priznala slovo S🤣

Testiraju ,jel to oni to kažu da će uraditi?

Nebi da uvredim nikog ali zašto se javljaju oni koji ne žele ovo da rade,i remete tok diskusije.
Neko je ostao bez posla i nemoze naci f.ckin regularan i običan posao pa bar nešto ,a ima nas još takvih znam.Da znamo da postoje kreativniji poslovi ali za to treba raditi i učiti pa da prodje jedno pola godine pa onda aplicirati na takve poslove recimo na UW.
Srećno sa ovim ko god krene,pa na neko odredjeno vreme,naravno.

Ja sam ona koja je napisala da nema poruka na našem i pitala ima li ko da je prešao na strani u ovom slučaju Cloudworkers jer tako se zove tema, tako da nema potrebe za teorijama zavere. Ova tema je i dovela do toga da se prijavim kod njih.

@Dane to je ono što i ja mislim, ljudi su došli da pročitaju nešto o konkretnoj temi a ne raspravu o tome šta je retardirano a šta ne.

Još jednom moj savet je ukoliko želite da probate idite na strano tržište postoje non native sajtovi koji prihvataju strance ali engleski mora biti dobar. Postoji zatvorena grupa na FB Moderators and operators union ima oko 35 hiljada članova, tamo imate iskustva ljudi sa različitim sajtovima, oglase za iste itd. Ko hoće neka proba i to je to.

1 Like

Kontaktirali su me već za Srpski pa ću raditi,znam da je veća kinta na engleskom aplicirao sam više puta ali ništa izgleda da tu aplicira mali milion ljudi pa je verovatnoća da te odaberu kao na Lotou.Ali svakako koristan savet ))

Da li je neka devojka zainteresovana da bude chat animator puno radno vreme? Ako jeste, neka mi pise.

1 Like

Ćao svima,odradio sam ceo prošli mesec,i čekam isplatu.Danas je 10 a koliko sam razumeo tada je termin,ali meni nisu uplatili na Paypal,da li treba da kontaktiram agenticu?
Hvala

To bi bilo najbolje :slight_smile: Za koji jezik su te angazovali?