Cloudwokers iskustva?

Možeš li mi molim te reći oko isplate. Ja radim evo već neko vreme, ali su mi rekli da je plata do 10go u mesecu,a posle toga da to zapravo znači da mora proći deset radnih dana vikendi se ne računaju,pa onda plata. Jel tako i kod tebe bilo?

Bokice011, ako mozes da mi kazes da li si isplacena u dogovorenom terminu, jer i ja radim od septembra i takodje mi je receno da je isplata nakon 10 radnih dana u mesecu, a jos nisam isplacen?!

Jesam isplacena sam na vreme. U pondeljak mi je legla uplata

Hvala ti na odgovoru, ja nisam, a imao sam 70h rada u septembru.

Nema veze koliko si imao sati, nego jesi li zaradio onaj minimum, da ti se plata ne prebacuje u sledeci mesec)

Manite se corava posla, postoji 1000 drugih nacina da se lakse zarade dolari. Ne zelim nikog da uvredim, dobro-namerno ovo kazem.

Blog + Adsense= image

2 Likeova

Nisu corava posla, ja sam bas zadovoljna

koliko ti treba da od adsense bloga počneš zarađivati 500 e mjesečno?

Pitao sam davno koliko zarađujete na tom pa ću pitati opet… Koliko zarađujete i koliko radite?

@korisnik9758789 a kolko ovdje treba za 500€ mjesečno?

slazem se sa kolegom @meda samo ja ne koristim adsense na adult sajt… znaci blog+adult reklame 6 mjeseci za stalni prihod 200e+
govorim o blogspot. com domeni besplatnoj i o adcash i adnow

ja ne radim na cloudworkersu, pitam te onako šta se brecaš

znaci za 6 mjeseci programiranja remote junior plata od minimum 2k e … i ne brineš hoće li ti google algoritam sjebat rangiranje bloga

ah… unisti ti blog unisti, isplatis sto ima, kad ide ide, kad ne ide napravis novi :smiley:

1 Like

Pitam zato što svi šute ko da zarađuju milijune, a i oni koji ne rade (npr ti) brane to… U hrpi drugih tema se piše koliko ljudi zarađuju, jedino ovdje nitko ne želi odgovoriti. Ako je tak dobra zarada odustajem od dropshippinga na ebayu i prebacujem se na ovo…

Ako je tak dobra zarada odustajem od dropshippinga na ebayu i prebacujem se na ovo… -

Carko , ti ako si osposobio taj dropshippin i sve, tebi je samo potrebno širenja i marketinga ?

1 Like

šta ja branim? jesi normalan ti … samo sam te pitao nakon koliko mjeseci zaradjujes 500 e zato sto i ja razmisljam o adsense blogovima …

jarane, ti ako imas razvijen dropshiping mani se ostalog, razvij to maximum sa marketingom i imas hiljade eura :), niko ne zeli reci nista lose(barem mislim da ovdje takvi ne djele to misljenje), vec svako da svoj stav prema necemu…
Niko nece da otkriva ideje i put do uspjeha jer ni nama niko to nije rekao.
Izbori se u hrpi ljudi koji zele pare.

Ako te neko ruži, ubacit cemo mu crva u ga*e !
Istom će biti pojedena pozadina. :smiley:
Teško je kada te neko ne može skužiti kada pričaš, a kamoli pišeš.
Stay Blue , Stay in Cosmos!

1 Like

Ivane3 ako mozes posalji mi poruku u inbox

Treba da prodje 10 radnih dana u mesecu pa onda isplata

Ej Bokice 011.
Isplatili su mi, ja nisam video, ako si me zbog toga kontaktirala?:slightly_smiling_face: