Cloudwokers iskustva?

Ali sad bas slabo ima posla, ne znam vise koje smene da uzimam?!

Jesam zbog toga sam te kontaktirala. Je l primas pare preko banke ili preko paypala?

Preko banke, ali posto je devizni racun ne dolaze nikakva obavestenja, zbog toga sam digao frku. :grin:

E super. Reci mi sta su ti u banci trazili? Ja sam prvu isplatu preko paypala, sada drugu hocu preko banke

Nista, samo ako imas otvoren devizni racun mozes sa licnom kartom da podignes. Meni jos nije bila stigla kartica pa sam tako. Samo predas licnu, oni ti kazu koliko imas i podignes, potpises i to je to.

e pa super,onda da ne brinem da ce mi traziti neke papire od kompanije i slicno

Ma ne, to tebi legne na racun, nema sta da ti traze, lakse nego paypal. Koje smene su najbolje Bokice, ja stvarno ne znam vise koje da uzimam?

Meni je licno intersantno da traze sken dokumenata u ove svrhe, pored svih mogucih KYC sistema, koji onemogucavaju svaku vratu zloupotrebe, iskreno jako cudno

Pa ja nemam drugi posao. Super mi ide od 10-14h,pa do 17-22h. Ja sam svavko uglavnom kod kuce pa mi je to ok skroz

Koje ti smene uzimas?

Uzima sam sve, i dan i noc, ali sam se ustalio da radim od 9 do 15, pa ako stignem i uvece od 20 do 22h, ali jedan dan bas ima posla, drugi slabo i tako u krug, nikako da se ustali.

Mislim, jos nisam doziveo da dobijem 70/80 poruka za sat, bude do 50, ali se menja iz sata i sat.

Pa tako nekako je i kod mene,ali recimo ako pre podne nema posla, onda uvece bude, tako se meni namesti i onda fino zaradim za dan

Jesi li ti iz Srbije?

Pa da, obicno tako bude, danas je solidan dan, za sad. :slightly_smiling_face: Jesam, iz Novog Sada, a ti?

I ja sam. Iz Beograda. Jel radis samo na srpskom chatu ili i na hrvatskom?

Pa koliko zaradite na ovome?

Vjerojatno milijune s obzirom da to skrivaju više nego zmija noge.

1 Like

Ja stvarno ne smem da kazem koliko zaradjujem, reci cu samo da sam jako zadovoljna, eto toliko

Da li je više od 5000€ ?

Ili je kidovski hajp na forumu :slight_smile:

A brijem da su ovo dvoje sto se dopisuju u temi jedna te ista osoba mozda moze provjeriti ip @steelmaiden :smiley: