CMS kompjuterski jezik

Upravo čitam na

:zub:

Tek sad vidim da nemamo facepalm smiley na forumu… :roflmao:

nisam imao jos sig. na ovom forumu… mislim da sam si ga upravo pronasao :smiley:

Mora da si do sada koristio neki neozbiljni jezik za obične sajtove :rolleyes:

Ja ne mogu …beno vjerovat!

oni se sigurno sale

Moglo je to i skuplje kad je pisano u cms-u. Dobro su prosli !

Biće je Joomla CMS, on glasi ko povoljan.

Jep i to 25k € otišlo na ovaj gotov cms sa templateom gotovim koji košta nekih 200 dolara mislim, vjerojatno je još k tome ukraden xxD Nemamo samo mi mađioničare ala ADZ :smiley:

…________
…,.-’"…~., .............................,.-"..................................."-., .........................,/...............................................":, .....................,?......................................................\, .................../...........................................................,} ................./......................................................,:`^`..} .............../...................................................,:"........./ ..............?.....__.........................................:`.........../ ............./__.(....."~-,_..............................,:`........../ .........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/ ..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....} ...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../ ...,,,___.\`~,......"~.,....................`.....}............../ ............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-" ............/.`~,......`-...............................\....../\ .............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__ ,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-, .....`=~-,_\_......`\,.................................\ ...................`=~-,,.\,...............................\ ................................`:,,...........................`\..............__ .....................................`=-,...................,%`>--==
,-%…\ ...................................,<|,-&``…`

Čisto pranje nofca, samo što je kod njih nekoliko tisuča eura, a kod nas nekoliko milijuna evra. Pogleč samo koliko nas dođe da se ofarba jedan tunel :zub:

kako se na njuz.net sprdaju “prikazuje čak i slike u rezoluciji 200 x 200 piksela” :roflmao:
Srpski programeri rade sajt Pentagonu u kompjuterskom jeziku CMS

najjače je što u title tagu još uvijek stoji “website” hahahahaha

Nemrem vjerovat :zub: Umirem :roflmao::roflmao::roflmao:

Inače :smiley: Sajt je bio hakiran hahahaha, malo prije nego su sve doveli u normalu ulazak u admin panel je išao sa usernameom admin, a šifrom 12345 :smiley: smjeh totalni :smiley:

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=976960

Kad vidim tak da je neka država sjebana jednako kao naša ili više, onda mi je to kao neka utjeha i olakšanje. Ali zapravo je to sve jako tužno.