.com.hr domene i hvatanje sitnog prevaranta

Da li se redovno koriste u Hrvatskoj domene .com.hr ili se vise ide na cisti .hr domen? Ili je svejedno?

Još nisam vidio ozbiljnijeg portala na com.hr domeni. Za mene te domene kao da i ne postoje. Jeftine su pa bi se za njih moglo reći da su .hr domene za sirotinju :smiley:

1 Like

Svakako je .hr ljepse, cistije <4 karaktera.
I svakako je cijena .hr domene (naplatne) neopravdano visoka.
Kao da je cjenik odredio APIS IT.

2 Likeova

Cijena je extremna za Europu. Ne znam jel ima skuplja u Evropi (nevezano za ove otocne sklj zemlje).

Ipak ima i uspjesnih projekata na .com.hr

Skuzio sam da se koriste i da su OK na googlu i .com.hr

Dosta drzava koriste po defaultu taj subdomen, npr .com.mt, com.tr i sl. UK je uveo .uk, ali ljudi opet zapeli za .co.uk - opet sve je to nevazno, vazno mi je da Google rangira ok.

To konkretno pitas za ove domene geek.com.hr i mobchat.com.hr ? :smiley:

Jos ti samo nedostaje wmforum.com.hr haha…

E moj Amare…

Što ga ugasi xD

Nisam u toku :’)

1 Like

Učestali scammer, prevario više ljudi na forumu zadnjih godina. Kreira account s lažnim identitetom, godinama gradi reputaciju, da bi onda nekom ukrao sto eura. Sad se počeo baviti i plagiranjem. Psihijatrijski slučaj…

3 Likeova

Yup, samo cekam da mi spomenes ime i prezime zajedno sa klevetom da vidis kako Swiss advokati rade pa cak i ovi iz Basic paketa uz zivotno osiguranje :see_no_evil::smiling_face_with_three_hearts:

Odavno ti nisi u Svicarskoj, tamo se klosari i lijencine ne zadrzavaju dugo. A i da jesi, odakle nekom poput tebe para da plati advokate. Uostalom ti bi trebao biti taj koji se treba bojati advokata i tuzbi :smiley:

1 Like

Teska psihijatrija…

ovaj alenzo je amar?

Da… valjda je godinama planirao novi scam od 100 eur, ali sam ga preduhitrio :smiley:

1 Like

Advokati hahahahaha Cuo sam da je otisao u politiku^^

Inace ovo stoji na netu preko 2 godine, toliko su mu jaki advokati :stuck_out_tongue:

1 Like

aaaaa dugi ti li si, stari cuvao gadafija, ima pozlacen kalas