Community plugin - POmagajte

Pozdrav, imamo novi projekat poslovne.com i dosta azhtjeva da napravimo community. Poletio sam i kupio UserPro plugin, sad ne mogu da ga registrujem, a inace mi treba neko ko je voljan (uz nadoknadu) da mi pomogne oko pravljenja zajednice, grupa itd. Hitno mi je ovo pa molim pišite.

Imam jednu super temu za community… Javio sam ti se na whatsapp, ako još uvijek koristiš broj mobitela od prije cca godinu dana :smiley:

koistim ali nemma whatsup. Dja pisi na viber pliz :smiley: UserPro plugin plugin smo uspjeli aktirat, treba nam neko ko c esve podesiti, preves i srediti ( i voditi) na poslovne.com

Ja sam koristio BuddyPress jedno vrijeme, za accounte, Grupe, Forume, solidno je radio, malo jeste trebalo vremena da se podesi, pogotovo interakcija s drustvenima mrezama (login s njih umjesto sign up sa sajta), ali sam skinuo sve jer je sam FB i par foruma po webu bilo prevelika konkurencija necem takvom

1 Like

ma da, ali mi imamo zahtjev da narpravimo nest, glupo mi da pravim mimo sajta, da vodim ljude na tudje vlasnistvo :smiley:

1 Like