Contact form 7 problem

Pozdrav,

Naime ne radi mi contact form 7 kako spada. Googlao sam pa vidim da koriste ljudi WP-Mail-SMTP plugin, I sa njime sam probao ali nije islo. Cak mi je i dosao mail da se netko spaja neovlasten na mail na gmail.
Web se nalazi na Kloxu i imam google aps for work i posto sam promjenio sve MX-ove kako bi radio gmail za moju domenu. Znam da je prije kada sam koristio shared hostinge sve islo po spazi jer nista se nije mjenjalo. Pa ako netko zna zagonetku zasto ne radi sada. Pokusao sam i da dolazi mi kada netko popuni na privatni gmail i nista od toga kao i sa domene koja je na gmailu.

Šta tačno ne radi?

Jel imas shared hosting ili VPS?

Znam da sam ja nekad davno isto imao taj problem, ali sam to donekle sredio sa tim wp-mail-smtp. Bio sam na sharedu gdje nije radio taj plugin. Mislim da se radilo o Godaddy sharedu.

Imam VPS i gore je instaliran Kloxo. Ne zeli mi proslijediti mail kada ispunim kontakt formu na webu.

imao sam nedavno isti problem i kroz par dana mi je samo proradili.kao da treba proci par dana da bi profunkcioniralo

Jesi nesto mjenjao ili samo od sebe je sve proradilo.

Dali znas koliko si dugo cekao da proradi?

Prvo sam mislio da nesto nije bilo u redu sa hostingom ali sve je bilo o.k.
Problem je trajao oko tjedan dana i sve se samo rjesilo. Pogladsj da nije otislo u spam

Ma sve sam pregledao, nema u spamu, apsolutno nigdje ne prolazi. Ako stavim neki drugi mail od svoje domene tipa [email protected] onda dolazi ali u mailu koji je na kloxu a on nije povezan sa google aps for work a onda mi to nije niti syncano pa nemogu vidjeti.

Pogledaj log datoteke. Tamo sigurno stoji sta je problem i di mailovi zavrsavaju

Mailovi svi zavrsavaju na serveru,ali nece se pokazati na gmailu. I kada postavim privatni mail [email protected] oni ne prolaze.
EDIT: Još sam sa drugih site-ova koji su takoder na istom serveru, stavio sam mail [email protected] i taj mail mogu vidjeti na roundcubu kada se ulogiram, stavio sam da sa tog maila radi automatski forward na [email protected] i na [email protected]. I svi mailovi dolaze osim na [email protected]. Drugim rijecima svuda sve prolazi osim na gmailu. :frowning:

EDIT 2: Uspješno sam rješio pomoću ovog tutoriala


Sa drugom metodom.

Pozdrav,

Opet ja sa contact form 7, naime kako podesiti da imamo npr prvadomena.hr a mail je [email protected]?

Stalno izbacuje grešku: This email address does not belong to the same domain as the site. How to correct this?

Kako to riješiti ako netko zna?

Forward mail? Jedna od solucija…

Ima li još koja solucija? :smiley: