Convoworks - Alat za izradu Amazon Alexa skillova i chatbotova kroz PHP ili WordPress

Bok svima,

Upravo pokrećemo beta fazu našeg novog proizvoda, alata za izradu koverzacijskih servisa. Tu spadaju i Amazon Alexa, Google Assistant ali i chatbotovi za Viber, Messinger i slično.

Convoworks može biti zanimljiv webmasterima koji kroz GUI mogu definirati konverzaciju te ponuditi svoje usluge i preko ovih novih kanala.

Također može biti zanimljiv developerima koji mogu pisati proširenja za sustav te raditi custom integracije.

Možete saznati više na https://convoworks.com

Trenutno imamo ponuditi za download standalone PHP varijantu projekta dok za kojih tjedan dana očekujemo i WP plugin.

Na raspolaganju sam ako vas što dodatno zanima ili trebate pomoć oko instalacije i upotrebe.

Lp
Tihomir

Zdravo,

Vidim peimjer za Alexu, radi li vec I sa Google asistantom ili je to tek u planu?

Radi i sa Assistantom, preko Dialogflowa. Članak za konfiguraciju je u izradi. Bit će vani možda već sutra.

Kratki update, core PHP library smo publishali na GitHub - https://github.com/zef-dev/convoworks-core
Lajkajte nas :wink:

1 Like

7.2 je outdated, što ne 7.4 min?


market brate :wink: i na to se treba mislitx
mamumu, nevjerejoatno je na koliko stvari treba paziti, … i na kraju, svejedno pitanje hoće li biti dovoljno

Samo što si mi linkov’o sajt koji legitimno predstavlja market share verzija 7.5 i 7.9 :smile:

Kako god, tom logikom je za diskusiju i to što gubite market od 30% sajtova koji vuku PHP 5.
Mislim nije konkretno meni za diskusiju, ja prebacijem sajtove na PHP 8, već je logika takva i navodi na to. :slight_smile:

Nisam koristio, moraću se pozabaviti da vidim šta i kako radi, popularne komponente koristi.

Kratki update - WordPress plugin verzija je dostupna za download! Kušajte :wink:

A evo ga i promotivni video. Ne zaboravite lajkat (ako vam se sviđa)

Convoworks je od sada dostupan i preko WordPress plugin direktorija - Convoworks WP – WordPress plugin | WordPress.org

Za sada najbolje radi sa Amazon Alexom, a ako nemate device (echo dot, echo show …), možete isprobati preko iOS ili Android Alexa aplikacije. Jedna od zabavnijih stvari koje mozete gotvo instant koristiti je da si uploadate mp3 jeve u WP media library i slušate preko alexe - Build your own music streaming skill with Amazon Alexa and WordPress - Convoworks

Probajte te javite ako imate kakvih pitanja ili problema.