Core PHP, traži li se uopće takav programer?

@dmitrecic

Ako znas c i c++ i imas iskustva s navedenim jezicima, doslovno mlatis dobru lovu bilo gdje.

Vozis A6 (racunajuci da si ga kupio novog, ne sad neku staru izrabljenu krntiju, jer cemu onda spominjanje toga) a htio bi normalno živjeti u HR? Ja ne znam bas ljude koji privatno kupuju tako skupe aute (400000kn +)

1 Like

Auto sam spomenuo u kontekstu komentara da izvana dolaze sa mercedesima i bmw-ima, na što se aludiralo na primanja vani i primanja u Hr. Htio sam reći da ne odlazim zbog novca već zbog nornalnog života. Što je normalan život?
black_rectangle
Školstvo - lektire u osnovnoj školi napucane mržnjom, sastavci iz hrvatskog jezika gdje dijete mora pisati o Isusu čak o ako ne pohađa vjeronauk, i tako dalje, i tako dalje…
Normalan život nije samo novac, nego i okruženje u kojem živiš i prilike koje imaš (ti ili tvoja djeca). Nekome je to svejedno a nekome smeta jer se ne osjeća niti sigurno niti dobro (poput mene). Valjda sam razjasnio? :slight_smile:

4 Likeova

Dodjes kod mene u Srbiju. Kupimo pola sela za 10k eura i radimo online sa sela :stuck_out_tongue: 4 porodica bi bilo otpimum . Nas je troje :stuck_out_tongue:

4 Likeova