CPA Zarada - Par metoda i detaljno objašnjenje ovog vida zarade

Radio sam na ovom članku par dana kako bi sve sklopio u celinu i pripremio CPA Akademiju za sve moje drage čitaoce. Dakle, na svom blogu sam pokrio skoro sva pitanja vezana za CPA zaradu tako da bih vam preporučio da bacite pogled :smiley: Sve kritike, komentari ili iskustva su dobrodošla!

P.S Nadam se da Bob neće opet da dođe i pljuje po mom radu :joy::joy:

6 Likeova

Svaka čast, sviđa mi se ova stvar sa gif-ovima , taman razbije svu tu monotoniju teksta…

Bravo, svaka čast na trudu… Bez brige naći će se netko tko to zna cijeniti :slight_smile: :+1:

Svaka cast, ovo je za cistu 10-ku (y)

svaka čast, ali nadžidžaj malo referenci, niko ti neće dati 200 e “na slijepo” … ubaci neke ssove tvojih klijenata kojima si pomogao

“Gde sve možete naći CPA? Torrenti, licence za razne programe, hakovi za igrice, fejk nagradne igre, a koliko sam video nekoliko izuzetno pametnih momaka se dosetilo da naprave fejk kupone za IDEA prodavnice i RODA prodavnice gde bi ljudi radili ove offere kao ludi… mogu samo da zamislim koliko su ovi momci zaradili. Momci ukoliko čitate ovo, skidam kapu, kraljevi!”

Je … zbilja kraljevi…

dalje nisam ni citao, nema smisla.

1 Like

pa baš na torrentima nema, 90% trackera uklanja te fajlove, kada ste zadnji put vidjeli torrent sa šifrom?

Hvala vam momci! Uskoro planiram da ceo blog podignem na viši nivo jer je stvarno poseta ogromna na dnevnom nivou, prvi sam za mnoge fraze i mislim da to može da se iskoristi za građenje kvalitetne publike. Stay tunned!

@ray Nema smisla? Šta od ovoga nema smisla, što kažem da su momci kraljevi? Kažem i stojim iza toga, cenim svačiji trud i unikatnu ideju, mimo toga što su radili preko leđa drugih što je sa moralne strane stvarno loše, ali nije ovo forum socijalnog tipa već forum za Internet Marketere, u tom smislu i jesu kraljevi.

@korisnik9758789 Baš je suprotno, ako ne radiš sa tim verovatno i ne znaš, ali pošto i sam imam par auto pilot torrent profila mogu da ti garantujem da metoda radi. Kako ? Postavim krekovan Camtasia Studio 8, u zip paket stavim instalaciju i key, a kao dodatni url sender stavim moj money site gde je prikazan spisak dodataka koje mogu da skinu za program + e tu ih čeka offer :slight_smile: Pali samo tako!

za marketare možda, za klasične prevarante kao ovi kojima se ti diviš sigurno ne. Imamo ih dosta i ovdje. Pa ako sam ja dobro shvatio šta su radili, to je kazneno djelo, kakav marketing čovječe

ječ cijeniš trud i ideju onog koji će ti provalit u acc i maznut lovu?

3 Likeova

Pa znate kako, ja sam tip osobe koja je jako komunikativna i druželjubiva a ujedno i volim da pomažem drugima kada sam u mogućnosti da uradim tako nešto jer verujem u ono “dobro se dobrim vraća”.

A kako se loše vraća ako je ovo što si rekao istina…

1 Like

@ray Pazi ideja im je super, ono što ja ne cenim u njihovom radu je što su ovo radili NAŠIM ljudima, da su radili Amerikancim, Nemcima ili tamo nekome imali bi punu podršku. Sinonim “kraljevi” bio je za ideju koju su napravili jer iskreno 10 života da živim ne bi mi pala tako nešto na pamet i lepo su se dosetili toga. Kao što rekoh sa moralne strane ne odobravam nikako, sa poslovne strane odobravam jer je to CPA, tako CPA i funkcioniše, to sam i napisao u članku.

@scepo123 Nisam baš razumeo tvoje pitanje ali predpostavljam da je nadovezivanje na moj komentar vezan za ove IDEA;RODA skamove.Pre svega nemam nikakvu vezu sa ljudima koji su radili to niti poznajem dotične, kao što gore rekoh ideja je domišljata, moralno gledano je dno dna. Što se tiče mojih osobina i mog karaktera, stojim iza toga da volim da pomažem ljudima i ne postoji osoba koja mi se obratila za pomoć u IM svetu a da nije dobila odgovor. Dnevno dobijam desetinu mejlova od klasičnih amatera za koje odvojim vreme i odgovorim im na pitanja i pojasnim neke stvari jer volim ovaj narod ( ceo Balkan ) i ne želim da ljudi rade jednolične poslove za 200e mesečno i žive lošim životom.

Problem kod NAS je to što se previše opterećujemo glupostima, diskutujemo o nebitnim stvarima i pljujemo drugima po trudu i radu. To nam je najveća mana. “Nek crkne komšijina krava”, ako me razumeš :wink:

1 Like

što se tiče moralne strane, pogotovo u CPA, svugdje ima varanja, pa oni sto prodaju gelove za masturbaciju i povecanje penisa, sta mislite da to funkcionise? uzmu ljudima 50-100-150 € da mažu neku emulziju miksanu na tajlandu … e pa to su cpa offeri

ili ko radi mobile pops kada iskoci agresivni popup na telefonu vas telefon je zarazen sa 3131289 virusa instalirajte ovo odmah … ljudi instaliraju skine im sa racuna 5-10 $ … gdje je tu moral?

do prije par mjeseci je odlicno funkcionisalo u latinskoj americi, dok provajderi nisu odlučili da to malo kontrolišu … a ovi što su to radili samo iskodirali cloakere i sve po starom

svi to rade

u suštini, ja bih sve radio samo ako krajnji posjetilac ne ulaze svoj novac … dakle sve moze proci ako onaj koji je prevaren ne gubi novac

CPI koji ja i navodim u svom članku ne forsira PIN submit offere itd…

Inače, viđam ove “vaš telefon je zaražen sa bla bla bla” oglase vrlo često :rofl::joy:

znam da ne navodiš te offere, ali govorim o moralnoj stvari svega toga, šta sve ljudi rade ovo je čak humano :smiley:

Upravo to i ja pričam :smiley:

Sve pohvale za napisani tekst :+1:. Napisao si da preporučuješ da se kupe profili jer je mnogo jeftinije. Međutim, koji bi Cloaker preporučio?

gle, ja ne kuzim jel se mi ne razumijemo ili ja ne razumijem ili sta… dakle

jel ti razumijes sta je ovo? to je otprilike kao da printas lazni novac, razumijes? nazovi Ideu pa im reci da radis njihove lazne kupone pa da vidis reakciju, pa to je vrlo ozbiljan prekrsaj i sada ako ti to dajes kao neki pozitivan primjer super zarade (i jos naplacujes takve ideje?), ak se netko zainati i ti se mozes naci u problemima.

Ja ne razumijem kako ti to navodis kao nesto pozitivno i prihvatljivo i divis se tome te (ne)izravno ohrabrujes druge da se time bave

3 Likeova

Ne rade linkovi kod mene, vama?

Zasto sajt http://dimi3je.com/cpa-zarada/ ne radi ?

Meni otvara stranicu…