CPA Zarada - Par metoda i detaljno objašnjenje ovog vida zarade

Aha znaci sada je Black-Hat metoda taboo tema o kojoj se ne sme pricati ovde? Odavno sam stekao utisak da je ceo ovaj forum jedno zaista negativno mesto a evo sada se to i pokazalo, jer ovo sto ovde pisete su klasicne nebuloze. Ali ajde da odgovorim svima na poruke :slight_smile:

@hyk Imam odprilike 5 izvora prihoda trenutno (online) od kojih je jedan CPA(CITAJ CPA A NE CPA AKADEMIJA). 3/5 izvora su Black-Hat dok su 2 WhiteHat poslovi (sa BlackHat metodama promocija, rankovanja itd itd). E pazi sad posto navodis ovde kako navlacim ljude na gluposti, ako si citao metodu koju sam podelio na mom blogu mozes i sam testirati i videti da li je glupost ili ne, a ako si dodatno radoznao dacu ti moj skajp da se cujemo i da ti putem share-screena pokazem zaradu (sa refreshom) od ove metode i onda te zamoliti da se vratis u ovu temu i obrises deo gde kazes da ljude NAVLACIM na gluposti…

@korisnik9758789 Jeste istina je, iskace, i? Na svakom sajtu stranih blogera ti iskace nesto, ili da upises mejl pa da ti spamuje sa affiliate linkovima, ili da kupis njegov ebook ili nesto slicno mome… Zasto? Jer je isplativo i nije nikakav vid prevare, naravno zavisno od blogera do blogera.

@c3po Slazem se sa tobom da je Affiliate Marketing jedan od isplativijih vidova zarade jer sam i sam u tim vodama :wink:

@Marina Na ovo je vec i glupo da pisem bilo kakav odgovor jer imam osecaj da cu posle odgovora morati da otrcim do prve bandere i kazem “Pu Marina”.

Da rezimiramo momci i dame,

podelio sam clanak na blogu koji jasno objasnjava metodu koja moze mesecno da vam donese sigurnih 1000$ ako radite i sledite moje korake iz tutorijala.
Sve sam vam u samom tutorijalu objasnio detaljno i kako funkcionise, i sta da kupite, i gde da kupite, i kako da radite, i kako da nesto izgleda, ama bas sve, na vama je da ugrejete stolice i pokusate i sa 5 naloga pa vidite rezultate (a verujte mi posle toga cete ubaciti jos 555 naloga). Ko ne veruje da metoda radi neka skokne na BHW/CPAelites i neka pogleda razne journeye sa ovim metodama pa ce mu biti jasnije :wink:

Ocigledno se javio problem u tome sto prodajem CPA Akademiju, pod fazon ako zaradjujem od nje sto bi prodavao? Evo vam 2 moja razloga:

  1. Metoda je vec duze vreme public na stranim forumima samo sam je ja preveo na nas jezik za nase ljude kako bi zaradili i nasi ljudi (popljuvaste me zbog toga).
  2. Kada neko prodaje metodu zarade on uglavnom ima viska vremena jer metoda ne zahteva preteran rad (cist primer je ova) i zeli da ostvari dodatan prihod prodavajuci svoje znanje. Ne vidim nista pogresno u tome pogotovu jer sam vam ja DAO METODU STEP BY STEP BESPLATNO a u sklopu CPA Akademije su uglavnom usluge izrade Landing Page-a i moja asistencija vama prilikom setupovanja profila, robota itd itd… CPA Akademija je bukvalno samo usteda vaseg vremena dok sve ostalo mozete i sami samo ce vam trebati vise vremena i citanja… Pa ko ima novca on plati meni i ustedi vreme na nekim banalnim stvarima vezanim za metodu.

Pljujte me, pisite sta god zelite iskreno nije mi ni bitno, ono sto mi je zao je cinjenica da smo ovakav narod kakav jesmo i kakav se dokazalo da jesmo upravo u ovoj temi. @c3po ti kao administracija umesto da podrzis deljenje metoda/tutorijala na forumu ti se prikljucujes pljuvanju iste sto je jako neprofesionalno za tvoju titulu ovde.

Zaista mislim da biste trebali vise vremena posvetiti svojim poslovima i sajtovima nego sto se bakcete po forumima i pljujete tudji rad i trud :wink: Pozdrav i svako dobro vam zelim od srca pa i da Marina zaradi 16k$ za par meseci! :slight_smile:

@korisnik9758789 Najomiljeniji deo mi je gde kazes “Dimitrije ne pomaze vec daje usluge za pare” a ja podelio link tutorijala za koji sam izdvojio svoje vreme i zrtvovao svoj rad a ne link ka CPA Akademiji koja i jeste predstavljena kao nekakav vid unapredjenja… Probaj metodu molim te, ljubi brat.

Dimitrije dragi, o čemu govoriš, nikakvog pljuvanja nije ni bilo, još manje sam mu se ja proključio, to ne bih nikada napravio. Samo sam gore pohvalio white hat affiliate. :blush:

Još malo o “pljuvanju”: Ovo je forum i kao takav često je poprište malo žešćih rasprava koje će u nekom momentu prijeći liniju pristojnog, a pogotovo akademske diskusije. Zbog toga smo tu mi moderatori. Kako i pravila nalažu, a čiji ćemo dopunjen prikaz objaviti uskoro; pogotovo nije dozvoljeno nikakvo vrijeđanje ni omalovažavanje bilo koje vrste. :frowning:
Dimi3je, kad bi samo vidio one postove što sam izbrisao, možda bi stekao drugačiju sliku. Ali u redu, njih ne treba nitko vidjeti, zbog toga naš Forum i jeste na kulturnom nivou i zadržat’ ćemo ga tu. :o:

4 Likeova

Ti si meni idol. Imao bih zelju upoznati te.

Ako nešto mnogo želiš, to se na kraju i dogodi, zato oprezno. :blush:
No, naravno, ti najvjerojatnije misliš na Dimi3ija? Slažem se da je to ipak izvjesnija, vjerujem i korisnija solucija. :smile: :o:

baš sam gledao, i našao sam dosta postova koji kažu da je instagram postao nevjerovatno strog, ni fb grupe nisu više što su bile, a i twitter će izgleda pooštriti kriterijume, pogotovo je loše da mijenjaš 4-5 profila na fejsbuku i da sa svih 5 radiš isto, pri tome da koristiš proxy … SVAKI algoritam sada može prepoznati proxy i vpn … za 5 mjeseci se dosta promijenilo

bio sam ponukan tvojim “malopređašnjim” postovima

imaš li feeback korisnika koji su po tvom tutorijalu počeli da zarađuju?

2 Likeova

Ne ne. Naprotiv na tebe mislim. Nemam volju njega upoznati uveo bi me u biznis gdje bih onda sa parama ?
Em, ne znam sa parama potrosim sve na lose kurve i alkohol :stuck_out_tongue:

Znas kako je dzordz best rekao:

Potrošio sam mnogo novca na žene, alkohol i automobile. Ostalo sam proćerdao

1 Like

Pohvale na trudu za prijevod, no sa tim tutorialom jedino tko moze zaraditi su prodavaci accounta, proxya, programa i oni koji stavljaju refferal linkove.

1 Like

@korisnik9758789 Jeste postalo je teze nego naprimer pre godinu dana gde nisi morao da zagrevas akaunte itd, gde si mogao isti link u bio svaki put… Ali kada god oni otezaju, mi nadjemo resenje za to i pravo da ti kazem imas masu ljudi na BHW-u/OGads-u(moderator sam tamo) koji biju od 300$-400$ dnevno sa cca 500 akaunta, samo zato sto su izabrali prejak niche sa prejakim targetingom.

@hzg idi probaj pa se vrati

@c3po Onda se izvinjavam i svako postovanje tebi!

1 Like

da barem više na kurve, ja samo na alkohol :confused:

12 posts were split to a new topic: Kad je došla Marina, tko jede sendviče, a tko je majmun

Koliko je uspješna koja metoda zarade - može se raspravljat. Koliko je moralna koja metoda zarade, o tome se isto može raspravljati. Može se raspravljati i o tome kako se netko izražava prema nekome na svojoj stranici, ako je povezano s temom. Ali, molio bih da ne svodite raspravu na osobna prepucavanja.

Ova metoda ostala je na forumu jer iako je možda nekima mučna iz nekih razloga, s druge strane je edukativna. Da nauči korisnike nekim metodama prijevara i mogućnosti zarade. Isti topic može nekoga naučiti kako da izbjegne biti prevaren, te uvidi na koji način netko prijevarom zarađuje. Black hat metode su svuda na internetu, pa nema razloga da ovdje bude zabranjeno o tome pričati.

4 Likeova

Da ne otvaram novu temu, pisem ovde.
Da li neko zna da mi kaze u zasto ja kad udjem na moj nalog na ogads nemam Landing Page Request u onom meniju sa strane?
ima dosta klipova gde vidim da ljudi imaju to, evo npr ovaj video(od pre par meseci) lik bas koristi taj Landing Page…


kod njega:
lpr
kod mene:
mojlpr

Posalji im mail i bit ce ti vidljivo.
Tu mozes pristupiti
https://members.ogads.com/landingpagerequest.php

1 Like

Hvala puno druze! Samo sam uso na taj link i zatrazio landing page i onda mi se pojavilo u meniju :smiley: