cPanel permission nad folderima radi zaštite od virusa

Jbg, netko trči za “najboljim” bez obzira na realnu potrebu. Da ljudi vide …

Da ne odgovaram svakom posebno. Nas shared hosting nije hosting kod godaddya ili sl. providera za 20$ mjesecno. Po zadnjim informacijama koje imam nasa aplikacija se proteze na sveukupno nekih 24 servera, imamo od hosting providera dedicated system inženjera , support osobu 24/7/365, nemamo klasican panel kao npr. cPanel i sl. sve se radi preko console za sta imamo ovlasti, a nemamo za puno stvari kako vec i je sa ssh na shared hostingu, dedicated load balanser, dedicated data serveri, nas promet mjesecno je preko 5 TB. Troskovi takvog hostinga su kod nas u gornjoj peteroznamenkastoj polovici. Moram pritom reci da polako prelazimo na AWS ali troskovi nece biti puno manji.

Svejedno je to shared hosting na kojem se nalaze i drugi klijenti sa svojim aplikacijama i nemamo dedicated servere. Mozda bi se moglo reci da je to neki hibrid izmedju shared i vpsa.

Nisu svi shared hostinzi oni za 5$ mj. To sto se to tu tako dozivljava je jedna pktpuno druga stvar.

Data centar je velika investicija koja sa sobom nosi velika ulaganja i rizike koja u nasem slucaju nisu isplativa.

Na zalost ne smijem reci o koj tvrtci se radi i o kojem hosting provideru zbog tajnosti podataka i ovako sam vec previse rekao, a s obzirom da su to nijemci i da su mi sefovi paranojici nije mi se s tim zajebavati.

Ako sam jos nesto zaboravio siguran sam da ce te me vi na to podsjetiti.

2 Likeova

:laughing: Post must be at least 20 characters

Hahaha, evo na officialnom odlasku sam, kakos e nemoze obrisat account onda sam se morao dobro potruditi da nakon ovog sljedeceg logouta se vise nemogu vratiti niti ako pozelim.

Htio bi samo rec da neki ljudi dolaze na forum trabunjat, izazivat i vjerojatno trolat. I sam sam kriv u tome. Dragi @creatifcode se malo zaletio pa izvalio takvu budalestinu koja me natjerala na ovaj potez. i onda lik pise da nam nece dati url njegovog sefa koji kao prvo nije Nijemac. A u drugom replyu sma mu napisao gdje je njegov biznis hostan. nakon sto je vidio kakvu budalestinu je napisao i kako je uvrijedio svog sefa, nedaj boze da ovo procita, a mozda da mu posaljem email s linkom na ovaj forum pa da dobis deport iz Sttutgarta u Nasice?

No vjerojatno si mala riba u toj svjetskoj kompaniji…

pozdrav, hahaha

P.S. htio sam obrisat sve svoje psotove na ovom forumu kojih ima jakoo puno, mogao bih ali nebih htio @steelmaiden u stvarat probleme sa serverom pa je bolje ovako da se lijepo zaboravi password id a se vise nemoze vratiti na forum.

www.normjs.com

.

1 Like

Amateru. (normjs.)org je tld koju svi iz branše koriste. :stuck_out_tongue:

1 Like

Odlican. Bas sam se od srca nasmijao. Hvala ti.

1 Like

Je l’ prob’o neko od vas

http://normjs.com/index.html?username=admin&password=password

?

Bespotrebno se zamaraš s glupostima. Nije ni meni bilo lako čitati sve što ste pisali u ovoj temi i koliko nerazumjevanja ste iskazali postavljenom pitanju…pa nisam pobjegao sa foruma. Doduse, jesam sa teme xd …jer mi se vise nije dalo odgovarat non stop isto ko nekoj dječurliji…

1 Like

Pa .org sam ostavio za organizacije koje će nastati potaknute menom. :stuck_out_tongue:

Ja nisam organizacija …mozda budem jednog dana, stignem se i ja ograbiti za taj .org ako bude potreba.

I to što kažeš: ionako vlada navala za imenom.