Crackrevenue i kupovina trafika sa adult sajtova

Jel radio ovo ko? @korisnik9758789 @brane333 @NeedHelp @NekoIzMase ostali?

Trebam li na sta obratit paznju? Sad sam na par sajtova kupio mjesto za reklamu, skinuo baner i ubacio onaj kod? Jel to otprilike to? Ima li kadvih posebnih caka? Jel ko ima iskustva sa kupovinom banera na juicy i crackrevenue oferima?

pokusavao sam ranije sa kupovinom trafika za adult ali nema od toga leba to je 99 % vestacki trafik postavljam sam linkove po oglasima forumima mrezama blogovima

ima li od tih adult sajtova ljeba uopste? kolike posjete imate na dnevni nivo

To su one reklame što iskaču, povečaj svoj alat za 10 centi za tjedan dana :smile: :smile:

Ili spoj bez obaveza i sl., ili napaljene čekaju ozbiljne. :smile: :smile: :smile:

Sve reklame bile skočne ili bilo kakve vrste gasim po defaultu.

Da. Moze da se isplati ako nadjes dobar sajt i ponudu koja odgovara tom traffic-u. Problem svuda jesu botovi i vestacko naduvavanje traffic-a, ali ima i dobrog traffic-a. Juicy ads je odlican za testiranje jer mozes zakupiti baner na odredjeno fiksno vreme. Ako ti je dobar baner, cena po kliku ce ti biti smesna. Testiraj SOI i DOI ponude prvo jer su najbolje za konverzije. PPS teze malo.

Ako radis direct linking, trebace ti vremena i srece (a i para za testiranje) da naletis na isplativu kombinaciju, ali max zarada ce ti biti oko 120-150% ROI. Ne ocekuj previse od direkt linkinga, jer to skoro svi rade. Za veci ROI moraces da se potrudis malo vise i da napravis neki landing page i da budes jedinstveniji.

Naravno BH metode ti mogu drasticno povecati ROI, cak mozes promovisati i regularne ponude, ne samo adult, ali moras da to radis pazljivo da te ne provale.

2 Likeova

ne znam koliki ti je budžet ali koristi tracker kao što je voluum, kako bi odstranio bot traffic i sve ono što ti ne donosi konverzije, ali je na početku potrebno potrošiti nešto novca da bi “pročistio” traffic

čitao sam dosta o tome, ja se od ljeta kanim da počnem i još nisam počeo :smiley:

Budzet pojma nemam koliki ce biti, malo cu testirat pa cu vidjet. Nista previse za pocetak jer pojma nemam o zaradi preko cpa ko sto rekoh neki dan

Kako mogu odstranit bot traffic, ne kontam? U juicy dasbordu kad zakupim baner neki na nekom sajtu imam dva polja, jedno za sliku i jedno za link.

@weblinks hvala na savjetima. Pretpostavljam da radim direkt linking. Onaj kod sa crackrevenue sam stavio dje ide link od banera.

Ja ne shvatam sta se posebno dobija sa landing pageom? Nekad ranije kad sam citao o cpa svi su i tad pricali o landing pejdzu, ali ni tad ni sad ja ne kontam sto je moj landing pejdz bolji nego ovaj “generalni”?

Ako mozes i ovo malo detaljnije objasnit. 97% ja to radit necu no me cisto interesuje.

čekaj možeš li negdje uređivati kampanju koju si pokrenuo? device type, country, ISP, OS, browser i te stavke da podešavaš?

Nisam radio kampanju na juicy no zakupio direktno par banera po sajtovima. Ima na juicy opcija da zakupljujes banere po sajtovima, tu imas statistike posjete i cini mi se tako da se moze solidno proc.

Sa landing page-om dobijaš jedinstvenost, kao i priliku da “prodaš” ponudu ljudima koji kliknu na tvoj banner. Npr. da im pustiš neku priču i ubediš zašto je dobro da prihvate tvoju ponudu. Suština marketinga je da ponudu identifikuješ sa potencijalnim korisnicima i da im probudiš emocije. Jedino tad će biti voljni da urade ono što želiš. Ako to ne radiš 99% će samo baciti pogled i kliknuti close.

Ljudi psihologiju marketing-a zapostavljaju, a ona ti je u stvari ključna. Mislim ja kad pročitam kako neki vrhunski eksperti savetuju konstantno A/B testiranje se hvatam za glavu. Ili nemaju veze sa mozgom, ili ne žele da odaju ključne informacije…

BH taktike ti mogu pomoći da drastično povećaš ROI. Ili da povećaš procenat nativne konverzije tako što ćeš korisnicima “dati ponudu koju ne mogu odbiti” :smile: kroz npr. neki psihološki/materijalni incentiv (npr. sve ono što mreže generalno ne dozvoljavaju), i/ili da drastično smanjiš cenu klika kroz eksploatisanje rupa u marketing mrežama i društvenim mrežama. Npr. kombinacija cookie stuffing-a i viralnih skripta.

Ako nudiš incentiv, ispoštuj ga i kvalitet prospekata će ti biti vrhunski i mreže se neće buniti, još će ti i povećati proviziju. Negativni incentiv daje inicijalno bolju konverziju, međutim pozitivni je dugoročno daleko bolji i svi su zadovoljni i mreže i korisnici i ti. :wink:

Naravno za BH moraš imati WH front i koristiti cloaking i moraš biti izverziran u programiranju, ne moraš biti expert, ali moraš poznavati više od osnovnih stvari. Većinu ostalih informacija kako npr. napraviti neku skriptu, mini program, ili toolbar možeš naći na netu i kad se uhodaš neće ti biti problem. A kad znaš šta ti konkretno treba, možeš i angažovati programera koji će ti to i napraviti. Samo u ovom poslednjem slučaju moraš biti vrlo jasan i decidiran, jer će većina pokušati da te prevari i da ti proda polufunkcionalne stvari i poenta je da im ne daš ni centa dok ti ne dokažu da funkcioniše 100% onako kako želiš. Ljudi koji ne znaju šta hoće uglavnom nasednu, puknu velike pare i ništa ne urade.

5 Likeova


evo prvih 3 dana rezultata mog pokušaja. prvi dan sam krenuo sa par sitnijih sajtova pa sam onda podebljao malo, tako da sam uložio nekih 30-35 dolara u kupovinu banera na raznim adult sajtovima i za sad to ovako izgleda. Na nekih 70% banera sam stavio SOI ofere.

Sretno kolega. Ja trenutno radim oglašavanje na plugrush i smartlinks od crackrevenue, no zasad bez uspjeha.

Zanima me gdje vodi banner, direktno na offer, na tvoj ladding page ili tvoja stranica pa redirekt?

Hvala, mada sam skeptik da mogu ovako zaradit. Baner vodi direkt na ofer, nikad nisam pravio landing pejdz i prilicno pojma nemam o svemu ovome, no cisto da probam.

Probacu i ja sa tim smartlinksom ako jos koji dan bude ovako “dobra” statistika.

ovo što ja radim sa ovim cpa i juicyads banerima je jednako onim magarcima na poker aparatima, malo mi da pa ja još više uložim. Uložio 63 dolara za sad i zaradio 27,58, većina reklama ističe početkom februara, neke su plaćene i do 15og. Uglavnom još jednom bez nekog plana, gubim vrijeme i pare. U najboljem slučaju mogu biti na nuli sa ovakvim rezultatima.

šta misliš da umjesto crakrevenue probaš offere sa mobidea mreže, imaš uvid u globalnu statistiku offera a imaju i ugrađen tracker koji možeš podesiti da targetiraš publiku

plus isplaćuju maltene svaki dan

Ne vjerujem da ću, mada i sa ovim se nisam mislio zajebavati i govorio sam da me amazon ne zanima, ko zna šta sutra nosi. Ranije sam probavao peerfly i išlo je još gore i na hiljadu strana imam nekih računa nekih sitnih zarada, baš previše stvari mlatim. Radije ću probat opet adult sajtove pravit i dovuć sa gugla posjetu. Ma pojma neam, vidjeću. Ti čini mi se imaš adult sajtova, kako tebi ide? jesu domaći ili strani

kažem ti zbog toga što imam nalog na mobidea i pratim i koliko vidim dobro prolaze adult offeri (mobidea ima adult offere, uglavnom mobile traffic prihvataju)

kod mene su strani sajtovi ali sam sve bliži odluci da sve ostavim jer već sutra-prekosutra hoću da probam ovo sa mobideom, samo još ne znam da li da kupujem ppv (redirect) traffic sa zeropark ili da uzimam bannere na traffic junky ili exoclick … hoću sutra da se posavjetujem sa mobidea podrškom

uglavnom ako krene dobro obavještavat ću ovdje na forumu

1 Like

a jel unovčavaš svoje adult sajtove oferima ili cpc i popunderi ili nešta peto?

Je li netko kupovao traffic sa zeropark? Djeluju mi kao dobri…

ja što sam čitao iskustva drugih, svi ih hvale … zeropark i tonic.com … s tim da je zeropark bolji