Croigre.com + Croigrice.com Stara Webstranica Jako Jeftino

Čekaj sad opet moramo čekat do sutra i onda netko digne za 20 kn. Da plz stavi rok danas jer tko je vidio oglas je vidio.

1 Like

Ne pričaj gluposti, sve igrice koje možeš skinuti možeš ih koristiti na svojim stranicama, a autori ne da se neće buniti nego će ti biti zahvalni jer od toga zarađuju. Onaj tko ne želi da mu netko koristi igricu,jednostavno ubaci u nju kod koji blokira igricu kad je na drugoj web adresi a ne ide na sud zbog flash igrice.

Zašto bi pričao gluposti, pa pitao sam samo i nemam iskustva u tome području, ne smijem pitati ako neznam?!??. Ajde stavi neku sliku sa copyright-om na neki veći web pa ćeš vidjeti da li će ti tko prijetiti (s tim imam iskustva).

Ovo je bezveze, tako mozemo do poslije nove godine. Ponudio sam ti cijenu i rekao da odmah kupujem i placam, a ako neces onda odustajem i od stranica i od godisnjeg odmora.

Stvarno ne vidim u cemu je problem. Na drugim marketplacima gdje se vode aukcije, bidanje se zna resetirati za 7 dana. Znaci svaki put kad netko digne ceka se 7 dana. Vi nemozete cekati 24 sata. A 24 sata cekam jer osoba koja je prije vas stavila bid nemoze cjeli dan sjediti na forumu i cekati dali ce netko ponuditi vise.

Mogao sma ja staviti cijenu 500 kuna i cekati nekog tko ce to platiti, ali nije mi cilj prodati nekom tko ce dati te novce za mjesec dana ili 2 mjeseca, meni je cilj ovo prodati sto prije.

CC je izgleda odustao tako da ce stranica biti uskoro prodana fici, doci cu oko 17h, i ako nema nikog tko ce ponuditi vise prodano.

P.S. vi ste uvijek mogli ponuditi 500 kuna i tako vrlo vjerojatno dobiti stranicu za 24 sata. Ali izgleda da bi i vi kao i svi mi za svaku kunu htjeli proci jeftinije…

evo ja nudim 340 kuna

Aaaaaaa, koja provokacija. :smiley:

evo ja nudim 351 kunu

360 kn moja ponuda, prosla ponuda ne vrijedi jer nije veca od 20 kn.

nudim 500 da zavrsimo vise s ovim cjenkanjem

Evo, prodano. za 500.

Alek ne odgovara na moje poruke iako vec 4 dana pokusavam dobiti odgovor gdje ej zapelo i zasto nije uplatio novce. A istovremeno u tom periodu on pise u drugim temama.

Tako da ako za 24 sata se ne javi, ja cu ponovno otvorit aukciju. zasada pricekajmo 24 sata.

300 kuna odmha sada i uplacujem na PayPal odmah sada. Idem zapaliti pa imas 5-10 minuta za odgovoriti.

Ode spavat, ponuda vrijedi do ujutro. Javi na PM, ako neces tu sta si odlucio.

Ajde brate nisi valjda mislio da ce ti taj klinac stvarno kupiti sajt ?

Da li si vidio kakve je bljuvotine pisao na ovom forumu za neki njegov projekt…
Mene je sramota sto je on na ovom forumu uopšte .majke mi !!

Ja sam covjek od rijeci. Nesmeta mene sto on pise, ali da ponudi novce i onda ne uplati je ja mislim minimalno ban s foruma. No pricekajmo jos par sati, jer sam mu dao 24 sata da se javi.

P.S. nesto ovakvo su mi na ovom forumu znali anpraviti i ozbiljniji ljudi, ljudi koji su imali sve samo pozitivne reference u dobrim i losim trgovcima. Naravno ja sam im dao losi trgovci. Tak da mene ove stvari ne cude.

@creatifcode
Nemogu za 300 jer je fico ponudio 360. Ako u 24 sata nakon ponovnog otvaranja aukcije nitko ne ponudi vise ode njemu, ako je i on odustao (on ima pravo odustati jer nije osvojio aukciju) onda cijena pada na 340 koju je ponudio ACE.

Ako se alek ne javi tek onda se vidi kako neozbiljni ljudi ili kako vi kazete djeca mogu napraviti sranje i zakomplicirati zivot svima.

Što se mene tiče daj @creatifcode kad je ovaj balavac alek sve sje…jer sam već uložio drugdje pare…

Da nema problema. Alek se javio da je bio prezaposlen i da ga nije bilo na forumu. Tak da evo ja sam mu dao jos 24 sata da sredi placanje.

8 dana sam se natezao s @alek . Nakraju nije platio nsita. vrlo neozbiljna osoba, moj savjet nemojte s njim raditi nikakve poslove.

No vratimo se mi na aukciju, buduci je gospodin alek mene osobno kostao fuiciove ponude od 360 kuna.

Pa je najniza sljedeca ponuda od @aco za 340kn.

Uglavnom ako nitko u 24 sata ne ponudi vise odlazi za 340.

Nudim 350 kuna, ako sam dobro shvatio aukcija traje do sutra. Probaj se držati toga da nas ne navlačiš toliko s time…