Croportal.net propao ili?

Što je s ovim portalom? vidim da se non stop objavljuju vijesti s raznih portala, ali kolika mu je posjeta, nitko ništa ne komentira i facebook page im je mrtav od 2013. godine?

Hmm koliko vidim facebook page im je propao no na njihovom portalu imaju dobar mjesečni promet koji ide cca do 200,000 posjetitelja.

Znaci da se ocito nesto desava haha, cudno mi je, jer ne vidim neku aktivnost korisnika, komentari, lajkovi i slicno. Tamo znam objavit pokoju vijest ali slabo dolaze ljudi, radi se o tehnologiji

Kako uopce dodas svoje clanke tamo?

Prijaviš se i klikneš na iconu dodaj sufr.
Ono posjeta što je ostalo od Croportala je radi foruma i velike baze postova, čisto sumnjam da naslovnica ima više od par sto ljudi dnevno, no valja dodati tu i tamo link jer su do follow.

Nisam znao za tu opciju. Ja na forumu jos ne mogu da stavim link (admini uklone)… Pokusat cu sa ovim, ako ne mognem cujemo se na PM… :slight_smile:

Može, ja sam dodao stotine linkova, portal funkcionira tako da se dodaju linkovi prema drugom sadržaju.
Pitanje je kakve je korist od linka gdje se dodaju svaki dan stotine drugih.

Pa, vjerujem da nema velike koristi od takvih linkova ali opet dobro dode :slight_smile: