Crtanjem protiv stresa

Kao što svako od nas ima neki svoj način za borbu sa svakodnevnim stresom, ja crtam…

http://imageshack.us/g/213/aktu.jpg/

Pa da vidim koji komentar od ljudi iz struke…

Totalni sam amater po pitanju crtanja, tako da to uzmite u obzir…

Za amaterski rad, dobro je.
Za usavršavanje preporučujem knjige Andrewa Loomisa

[quote=“gambo”]Za amaterski rad, dobro je.
Za usavršavanje preporučujem knjige Andrewa Loomisa[/quote]

Hvala za knjige, imam čak nešto knjiga doma, ali nemam živaca, volje, vremena kako god… Ovo mi je baš ispucavanje naveće, umjesto gledanja televizije… Da poradim na svakoj slici duže već bi bilo bolje, ovako ni jedan rad nije završen, ali mi to nije ni bitno…

Minei predobro izgleda :bljesak:
A zašto samo muškarce crtaš ? Imaš neki razlog ili ? :rolleyes:

Po crtežima se da primjetiti da je upitanju liječenje od stresa. Posmatrači koji analiziraju tvoje crteže budu izloženi nekoj vrsti stresa!

Nije loše

[quote=“Zgubijumf”]Minei predobro izgleda :bljesak:
A zašto samo muškarce crtaš ? Imaš neki razlog ili ? :rolleyes:[/quote]

Hahaha idem vidit sta sam uploadao uopce, kad 3 zene i dva muskarca… Al ovo su sve cudne zene, pa mozda je sjena kriva :stuck_out_tongue:

[quote=“broz_x”]Po crtežima se da primjetiti da je upitanju liječenje od stresa. Posmatrači koji analiziraju tvoje crteže budu izloženi nekoj vrsti stresa!

Nije loše[/quote]

Pa zar nije najbitnije izazvat reakciju kod promatraca? Ako su oni preuzeli dio stresa koji sam ja izbacio, e jbga sad :smiley:

[quote=“Zgubijumf”]Minei predobro izgleda :bljesak:
A zašto samo muškarce crtaš ? Imaš neki razlog ili ? :rolleyes:[/quote]

Žene pobjegnu kad ga vide. Može ih nacrtati jedino kad su mu okrenute leđima ili kad spavaju :zub:

Možda Zgubijumf ima problema sa raspoznavanjem spola kod golih osoba? :zub:

Tko zna s kojim spolom je skinuo jumf onda? :smiley:

To bi i on volio znati :smiley:

Pretpostavljam da je ovo autoportret?

[quote=“broz_x”]Pretpostavljam da je ovo autoportret?


[/quote]

Nije nije, to je jedan jako dobar frend… Skidan sa fotke sa jedne pijanke…

Nema autoportreta za sad… Kako ovo crtam po fotografijama, moram se prvo fotografirat :smiley: Malo teže to meni iz glave ide…

Haha nema tu žena. Mislio sam da je možda na prvoj slici, al kad malo bolje pogledaš, guza je od modnog mačka :mala:

Zašto ti znaš kakvu guzu ima modni mačak? :zub:

Ok predajem se :zub:

Majke ti, ja da ovako znam crtati mislio bih da sam profi, a ti sebe tu nazivaš amaterom. :slight_smile:

Svaka čast.

Ne pratim više ovu temu jer zaista ne želim znati kako će sve ovo završiti :ehm:

Danas sam se dobro nasmijao na par postova u ovoj temi, tako da nije potreban tretman crtanjem veceras :smiley:

[quote=“CreatifCode”]Majke ti, ja da ovako znam crtati mislio bih da sam profi, a ti sebe tu nazivaš amaterom. :slight_smile:

Svaka čast.[/quote]

Imam nekog smisla za crtanje. Mogu pogodit osjećaj osobe koju crtam, dubinu, sjene, ali isto tako napravim kardinalne početničke greške. Kojih sam svjestan. I zato se smatram amaterom, jer ne završavam radove, jer sam lenoba kojoj se neda usavršavat tehniku, nego eto skuham čaj i crtam :sticky:

Zaista imaš smisla za crtanje. Šteta je ne usavršiti takav dar. :frowning:

Ja uživam u tome… I ne želim zamrziti to jednog dana, jer sam se tjerao na svladavanje tehnike… Sebično, ali me je važnije da ja uživam u tome, nego netko tko to gleda :smiley: