Crypto tools (stranice, kanali, forumi...)

Na kojim stranicama, kanalima, forumina itd. pratite novosti vezane za crypto, najave novih coina, analize, predviđanja i sl.?
Sve ono što bi moglo pomoći prilikom trgovanja.

Ispitujem frenda koji prati puno više od mene jer sam ja ljenčina za to istraživat. :joy:

Lik uzima cca pola miliona mjesecno samo na pretplatama, a gdje je tek trading…

Mislim da je ovo najjaca grupa tradera za koju su otvorene prijave ovako javno, ne sumnjam da je profitabilno ali naravno sve na vlastiti rizik.

@FantomSlobode zavisi koji ti je budzet za trgovanje, ali ako ti je ok izdvojiti koju stotinu dolara mjesecno da se pridruzis ovoj ekipi, mislim da se moze isplatiti već preko noći… i sam razmisljam da upadnem u vip elite bar na mjesec-dva .

Ako neko s foruma prati ovog lika, bilo bi lijepo da podijeli svoje iskustvo :smiley:

S obzirom da ima 85mil posjeta mjesečno i sa adsensom bi uzimao 50k mjesečno minimum hahahah

to mu dodje kao pizza money naspram prave zarade :smiley:

Koji sajt si gledao pa da ima toliku posjetu? Ovaj što reklamira na svom kanalu cryptorev.net nema nikakvu posjetu.

Nije pretplata ni toliko strašna ako se uzme u obzir da se može ostvariti popust ako se pretplati odmah za godinu, samo ne znam da nije kakav scam, na redditu sam naišao na dosta negativnih komentara.

Blamage prijatelju. U novom tabu mi je bio otvoren patreon i njegov sajt međutim searchovao sam pateron.