Crypto wallet za BiH

Pozdrav svima, poslodavac mi je preporucio da mi uplacuje novac sa bitcoinom ali imam problem sa nalazenjem walleta koji ima opciju debit card-a i koji dostavlja za BiH. Ima li neka preporuka? :slight_smile:

A tko ti je poslodavac, ako nije tajna?
:grinning:

To je totalno irelevantno, cilj je da se zaobidju banke i provizije :smiley:

Mislim da te kolega @ControlEng pita za tvoje dobro, ali i kužim da to nećeš otkriti. Pazi se u svakom slučaju.

1 Like

Radim vec duze vrijeme sa tim klijentom, upwork nam uzima ogromnu proviziju, također payoneer i paypal. To je razlog potencijalnog prelaska na crypto

1 Like

i kripto će ti uzeti proviziju :smiley: kakvu god berzu da nađeš, provizije mora biti … eh sad jedino ako ti je bitno da li je 5 ili 10% … ja ne znam što se ljudi žale na paypal kad je to najstabilniji i najbolji servis na svijetu, neka deru s provizijama, mora se toliki sistem finansirati

1 Like

@komentar je dobro procijenio moju poantu.
PayPal u prosjeku uzme 3-5%, ovisno iz koje zemlje (kontinenta) zaprimas uplatu.
Ako zanemaris rizik uplate u crypto valuti, mislis da ces bolje proci vezano za provizije?

PayPal su pohlepne lopine… a BTC budućnost.

Što se tiče provizije… paypal uzme u postotku, a btc fee iako trenutno pozamašan, to je ipak fiksan iznos po transakciji.

Autor teme ima na odabir i drugih coina koji nemaju velik fee po transakciji.

P.S. lijepo je vidjet ovakvu temu, jer ono o čemu mi neki maštamo, lagano dolazi na mala vrata. :slight_smile:

izvoli pa napravi servis koji će parirati paypalu, i drži ga u funkciji sa manjim feeovima :smiley:

To što ja trenutno nisam u mogućnosti parirati PayPalu, ne znači da nije netko drugi.

A tih drugih itekako ima…tj. PayPal radi sa velikom marginom i ostavlja prostora konkurenciji da se ubacuje. Kao prvi imaju pozamašnu prednost…i to im daje mogućnost da budu lopine. No tako neće moći ostati zauvijek…

paypal je servis koji posluje maltene u svim zemljama i sa svim vodećim servisima … a to košta

Znači iz ovoga bi trebali zaključiti da bi payPal bio profitabilniji kada nebi poslovao u svim zemljama i sa svim vodećim servisima?

paypal je servis koji posluje maltene u svim zemljama i sa svim vodećim servisima … a to zarađuje.

Ja samo želim reći da je PayPal-ova provizija velika. Bez obzira što je trenutno najjači na tržištu za svoju svrhu. No stigne se to promjeniti… zato nam stižu razni Bitcoinovi i ostali… nebi, da nema potrebe.

Konkretno u mom primjeru PayPal mi uzme jednako novca po artiklu koliko me košta čitava proizvodnja. (I onda još stane na stranu kupca gdje ja nisam kriv, pa time pokazuje da plaćam proviziju za ništa…niti čak za neku sigurnost.)

Smatram da prijenos novca sa točke A do točke B nebi nikako smio koštati koliko i rad da se nešto proizvede. A budućnost će vjerujem pokazati da uložena energija da se novac prenese od točke A do točke B treba težiti u NULU. Sve ostalo je JALOV rad/trošak društva.

da, manje korisnika = manje servera

kažem ti, probaj bez paypala pa na kraju mjeseca podvuci crtu

Super logika, možda da rade sa nula korisnika i nula servera, bili bi onda najprofitabilniji?

Nijedna promjena nije moguća preko noći.
Ne možeš otići u gym i trenirati besprekida da dobiješ velike mišiće …umro bi od napora.
Isto tako bi moje poslovanje zamrlo da odlučim preko noći izbaciti payPal i nadati se da će sve biti super… to ne ide tako, svaka promjena ima svoj plan i program kako se treba provesti.

A tvoje ideja su diametralno suprotne od realnosti.
Ti misliš da ako ja osobno ne mogu napraviti bolju platformu od PayPal-a da on valja?
Ili ako ga ja ne mogu izabciti preko noći iz svog poslovanja, da on valja?

Negol, koliko je trebalo ljudima da izbace drevena kola i konje?
Ako su u nekom momentu postali svjesni da je benzinski motor bolji, jesu li mogli te noći prestati voziti drvena kola i konje?

Meni se čini da nakon što su shvatili da je benzinski motor budućnost, da su im još itekako trebala drvena kola i konji…kako bi s transportom kakvog su imali što prije izgradili takvu budućnost transporta kakvu su htjeli imati.

žž. :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey