Crypto wallet za BiH

Pozdrav svima, poslodavac mi je preporucio da mi uplacuje novac sa bitcoinom ali imam problem sa nalazenjem walleta koji ima opciju debit card-a i koji dostavlja za BiH. Ima li neka preporuka? :slight_smile:

A tko ti je poslodavac, ako nije tajna?
:grinning:

To je totalno irelevantno, cilj je da se zaobidju banke i provizije :smiley:

Mislim da te kolega @ControlEng pita za tvoje dobro, ali i kužim da to nećeš otkriti. Pazi se u svakom slučaju.

1 Like

Radim vec duze vrijeme sa tim klijentom, upwork nam uzima ogromnu proviziju, također payoneer i paypal. To je razlog potencijalnog prelaska na crypto

1 Like

i kripto će ti uzeti proviziju :smiley: kakvu god berzu da nađeš, provizije mora biti … eh sad jedino ako ti je bitno da li je 5 ili 10% … ja ne znam što se ljudi žale na paypal kad je to najstabilniji i najbolji servis na svijetu, neka deru s provizijama, mora se toliki sistem finansirati

1 Like

@komentar je dobro procijenio moju poantu.
PayPal u prosjeku uzme 3-5%, ovisno iz koje zemlje (kontinenta) zaprimas uplatu.
Ako zanemaris rizik uplate u crypto valuti, mislis da ces bolje proci vezano za provizije?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey