Crypto walleti i cryptocurrency

Poštovanje ,
Mislio sam pisati uvod u temu ali direktno bi prešao na stvari.
Crypto walleti:
Po vama dali je bolje imati svoje coine u online walletima(biannce,cex io, crypto com), android walletima ili nekim offline walletima.
Razlog je upravo hakiranje, koliko sam uspio vidjeti do sada je hakirano otprilike 1 milijarda dolara upravo preko tih online walleta. Primjera radi crypto com daje karticu na korištenje koja je prednost za kratkoročno ulaganje.

Znaci kada se usporede fees kupovanja,slanja itd

Cryptocurrency:
Vidim dosta ljudi se bavi prognozama i tu sam vidio eth,ripple i stellar u blizoj budućnosti, a kakve pretpostavke imate za dalju budućnost(5-7god).

Dosta čitam u zadnje vrijeme općenito ali uvijek se vodim po onome da od pametnog ima pametniji.

Najbolje je u hardware wallet, imas ledger nano s za 450kn preko njihove stranice. Narucuj samo preko sluzbene stranice ledger.com, kada kliknes retailers vidis da u nas ima samo LINKS (medutim oni ga nemaju trenutacno), mozes isto tako viditi da ga ima hgspot, mall itd, ali ne bi uzimao kod njih uopce, radije preko njihovog sajta najsigurnije i ne kupovat sa oglasa!!!. Ako neces hardware onda skini Exodus, ali… onda stvarno preporucam pc/laptop koji sto manje surfa i ne skida nikakve ilegalne programe/igre (tipa djeciji pc/laptop gdje igra simse^^).

Iako drzim nekih 5% coina na binance i binance nudi neku “sigurnost” jer ako ih hakiraju vracaju odredeni dio isto ne bi tamo drzao (ovo sto imam drzim samo da uradim buy-sell ako mi se nesto posreci), ali opet to sam ja…

Hvala na odgovoru, to sam i ja mislio, ali bas maloprije naletih na Atomic wallet koji su super u nude širok spektar valuta walleta, ali dosta je nejasna politika slanja coina koji varira, ima li itko iskustva sa njima?