CSS problem, 10 tisuća eura 💶 onome tko riješi problem

Dajem 10 eura na paypal onom tko riješi ovaj css problem, ovo tisuća sam krivo napisao a ne znam kako se ispravlja naslov.

Znači problem je sljedeći, ovaj rub iznad slide slike koji se pojavljuje u onom glavnom Android pregledniku na mobitelu, zanimljivo je kada se otvori preko Gmaila, (slika lijevo) tog ruba nema.

http://www.rezerviraj.hr/mob/
http://www.rezerviraj.hr/mob/mob.rar kod

Eo ja ispravio naslov

:slight_smile: sad nece nitko otvoriti topic

eo vratio, možda i neki simbol da ubacim za veći ctr

2 Likeova

Malo sam bacio oko, nemam sad baš vremena za igrati se, ali koliko vidim ovako na brzinu, ul margin:0 ti se ne izvršava za veličine za margine. Sve radi oke na novijim browserima ali na starijem on vuče taj user agent stylesheet za ul slidera. Barem tako mislim. Pogledaj malo pa javi.

Evo ja sam pogledao na brzaka, nemas problem samo u androidu vec i u jos nekim browserima…
Verzija koju koristis je Bootstrap v3.3.4, a ovaj slider sto si ubacio se kosi sa tom vezijom i stvara ti razmake izmedju slika, to mozes videti ako skroz uklonis css za slider, e sad cudno je sto negde radi ok, negde ne.
Tako da ne bi radio sizifov posao, predlazem ti a ubacis neki drugi slider i problem ce biti resen :slight_smile:

Nije problem u androidu nego velicini screena, odnosno ovisi o screensizeu mobitela. Na manjima se pokazuje linja.

Evo djeco, ovako vam funkcioniše clickbait ako niste znali :smiley: sad će bugijev topic biti najotvaraniji na ovom forumu :smiley:

@bugi, šalim se malo… :smiley:

1 Like

Neradi taj responsive kak treba, umjesto da slozi sliku on ju reze. Radi sad kak treba na svim mobiteklima jedino na ipadima je srezano cudno.

I ja sam mislio da je to ali nije… Ne ovisi na sceensizeu mobitela…
Ako imas win10, probaj na mozili je prikaz ok, a na Edge prikazuje liniju… :slight_smile:

Ja sam pogledao na svim screensizeovima imas u chromeu i slika se reze kako se mjenja screensize.

Class: img-responsive treba biti bolje podesen predpostavljam ili sam slider ne radi kak treba jer ne ne resizea sliku nego je samo kako bi rekao odreze… i to ne da je doslovno odreze nego je code odreze da se cjela slika ne vidi.

naravno na manjim rezolucijama kad nema sto odrezat onda doda blank space

@dadaas

Pa to kazem slider pravi neke razmake izmedju slika ili rezove kako god , zato sto dolazi do sukoba sa Bootstrap kodom.
Najbolje promeniti slider i resen problem :slight_smile:

Taj slider i je od te teme, ovo je orginal verzija, na linku blog je taj slider https://w3layouts.com/preview/?l=/cookhouse-mobile-app-bootstrap-responsive-web-template/
doduše tu se koristi u drugačije svrhe, kao neka galerija.

Pokušavao sam sada pola sata dodavati padding:0 i margin:0 na sve moguće, ne pomaže. Primjetio sam da na Chromu-desktop kada idem na inspector, ako kliknem samo F5 bude raspad, ako stisne ctrl+f5 da radi normalno tako da je to stvarno čudo.

Hvala svima na pomoći, izgleda da će problem ostati neriješen, šteta jer je to mobilna verzija za 50ak webova.

Pa osim što pokušavam riješiti problem, podučavam ljude marketingu.

Ja bih o “greškama” ovog tipa mogao napisati knjigu… toliko neprospavanih noći zbog margine u css-u ili tačke-zareza u perlu, pa php-u…

Meni se u chromeu na mobitelu ne prikazuje niti jedna slika osim prve.
I ne kuzim kakav je to gmail preglednik?

Nevezano sad za ovaj problem s css-om, stranica je zanimljiva, uredna i lijepo posložena. Samo (po meni) bi trebao malo povecat velicinu fonta, eventualno promijenit font, i malo poradit na kombinaciji boje podloge u kombinaciji sa bojom fonta. Nije baš najčitljivije. Inače sve 5.Sviđa mi se stranica i sam cjelokupni projekt.

1 Like

Ne radi ti ni Safari desk/phone.Pogledam kasnije, kad uhvatim vremena :slight_smile:

1 Like

Pošalji si link na gmail i otvori, vidjet ćeš da nije isti preglednik.

To vam je “Chrome Custom Tabs” mini-browser, očito je u njemu podržan samo dio opcija pravog Chrome browsera kojeg imate na mobitelu… Od nekog Updatea prije mjesec -dva se taj mini-browser integrisao u Gmail