Css targetiranje pomoć

Pozdrav, potrebna mi je pomoć oko targetiranja jedne tablice…
Dakle ovako… Imam više li elemenata s klasom tournaments–block…
Potrebno je targetirati Tablicu event–block ali samo ovu označenu, ne ostale… tako moram targetirati tu tablicu u svakom ovom li s ovom klasom. Nadam se da me je netko shvatio, loš sam u objašnjavanju… Hvala na pomoći…

Zašto ne staviš još jednu klasu pa da možeš direktno sa tom klasom “targetirati” tablu?
Mislim tako bih ja napravio da si skratim muke.

sve super… ali ja to moram ofline s jedne stranice pa im pokazati kak to na kraju treba izgledati…

Jel mozes postati dio tog HTML koda. Ne da mi se sad sve rucno tipkati da isprobam ono sto mislim kako bi to trebalo ici.

Poslao sam ti u PM točan link cijele stranice. Hvala unaprijed…

Nisam najbolje shvatio sto te muci, ali ako zelis targetirat table sa nekom klasom za svaki li sa nekom klasom onda
li.tournaments–block table.event–block {}

Ako sam dobro shvatio nth-child() moze biti od pomoci.

Lupam

.tournaments--block:nth-child(3) > .event--block

Probat ću, zahvaljujem…

Aham, unutar li postoji više tabela koje su iste klase. Onda za početak moraš sebi rječima objasniti po čemu je ta drugačija od ostalih.

Može ona biti na slici prva pojavka unutar li, no ti ju možda targetiraš iz nekog drugog logičkog razloga. Kad svoje misli detaljno preneseš na papir, onda ih je lakše pretvoriti u odgovarajuću sintaksu.

Ako je uvijek prva, dali uvijek dolazi nakon istog redosljeda ostalih elemenata?