Čudan problem nakon migracije sajta na novi host

provjeri u svim fajlovima, ali ugl CSS link se stavljau header.php, a skripte u footer.php, sve ostale slike mogu biti u index.php. za svaki slucaj provjeri sve fajlove osim functions.php

Twenty fourteen normalno radi. Morat cu kontaktirat podrsku sa hostinga za taj nginx.

1 Like

Sad sam bio na sajtu i sve radi normalno,ne znam gdje je bio problem.

1 Like

izgleda da si iza nekog cache proxy-a ili ti je nginx cache podesen na jako dugo + ignorira no-cache (ctrl+f5) headere. Trebao si probat sa random parametrom ?random=XY (tako zaobiđeš cache, pa znaš da li je do toga) Očito je sad to vrijeme isteklo… nisam sad čitao detaljno prepisku, no jednom sam nešto slično imao…taj nginx zna zajebavat

Da se riješit kroz htaccess datoteku.
Header set Cache-Control no-cache
Header set Cache-Control “max-age=0, private, no-cache, no-store, must-revalidate”

Glavno je da radi kako treba. :+1:
Molim te dr Mrgoode; možeš li reći par riječi o siteu; kakva je thema tamo: Kizi customized theme? Hvala. :o:

Tema je kizi kupljena na exells.com . Modificirana je na nacin da je dodan kod za komentare u single.php jer originalna tema ne podrzava komentare. Sajt sam inace prodao na flippi neki dan za fine pare :):grin:

2 Likeova

gde nalaziš igrice koje postavljaš na sajt?

Posvuda po netu :slight_smile: bar to nije problem.

1 Like