Čudan problem sa stranicom?!

Ima li ko ideju, ja san totalno puka više. Možda sutra, hladne glave nešto skužim, ali na granici san da komp polijen benzinom i zapalin sve u p.m.!!
Dakle, dugo nisam ništa minja na stranici, a i ne sićan se da san minja lokalno (nešto testira) pa da mi je ostalo.

Večeras iša napravit neku glupu izmjenu u 2 filea, to napravim, uploadam ih i odjedanput sadržaj mi nije centriran nego uteka u livo?! Ja ono, dobro, vratit ću sve na staro i ok… ma ne bi Bog, uploadan fileove kakvi su bili kad je sve bilo u redu, ali džabe!

Cashe san očistija i ništa. Mozilla, IE, Chrome… ništa!

Ima li ko ideju, znan da je teško nekome dokučit, ali eto u očaju pucan na slipo.

Inače minja san nešto oko ovi facebook likeova, prominija 1 liniju koda (i posli vratija staro) i nakon toga kaos.

stranica: www.ogorje.net

p.s. da nije šta s ovim add this-om, jer kad san za test maka kod ovoga sa live strane šta se pojavi ono se i dalje pojavljivalo?!? mislija sam da je filezilla u k… ali kad promijenim neki tekst bezveze on ga uredno promijeni.

Pronasao sam ti problem, dakle idi u style.css i pod #page { margin: 20px 0px; } zamijeni u #page { margin: 20px auto; } :wink:
EDIT: i jos jedan savjet, code ti je dosta zbrckan zbog javascripta kojeg pozivas na 10 razlicitih mjesta unutar stranice. Moja praksa je da sve to stavim u footer a ne iznad ili unutar dijela stranice gdje mi te skripte trebaju kao sto ti radis. Isto tako, varijable js skripti stavis naprimjer u custom.js i pozoves custom.js u footeru i skratio si kod stranice za 100tinjak linija…

tooo kralju!! svaka čast, iskreno, nisan mislija da će neko imat volje ovo riješit a kamo li ovako brzo!
stari hvala ti! (uštedija san i benzinu hehe)
mada mi je čudno zašto ova greška, a style.css uopće nisan minja ni uploada!? a već dugo je sve bilo ok.

a javascripta je malo moga, to su uglavnom skripte od adsensa, addthis, counteri, analytics i sl. a kod stavin di mi oni kažu, ono, ispod ili prije body taga i to.
a ovi custom.js sto predlažeš, jel to misliš da sve js skripte utrpan tu pa includan u footer ili nešto drugo?

hvala još jednom i živija!

Nema na cemu :wink:
A tko ce ga znat, mozda si ga promjenio lokalno prije par mjeseci pa tek sad upload i eto ti problema, znalo se i meni desavati… (ups, sad vidim da si napisao da nisi nanovo upload style.css, mozda je onda style.css oduvijek takav kakav je a dosad si imao neke inline styles pa su oni nestali, tj maknuo si ih kada si mijenjao .html dokumente)

Ne ne, nisam na to mislio, ne bi bas bilo pametno sve skipte spojiti u jedan file haha :smile:
U taj custom.js bi trebalo stavljati postavke, varijable ili sta ti ga ja znam kako se to zove, evo primjer:

$(document).ready(function() {
    $("#ft-carousel").owlCarousel({
    navigation : false, // Show next and prev buttons
    slideSpeed : 300,
    paginationSpeed : 400,
    singleItem:true
    });
    });