Da li imam previse oglasa?

Da li je zarada po impresiji na adsense bolja? Imala sam na sajtu adsense oglase ali sam ih skinula jer sam sa foruma pokupila informacije da je zarada manja i od mgid i od nativemedia, naravno za sajt na srpskom

Polako malo uz nas malo uz internet naučićeš o svemu vremenom! :grinning:

Na adsense ne postoji zarada po impresiji.

Ako imaš veći broj ljudi iz dijaspore adsene tada zna biti dobar odnosno klikovi.Adsense drži svakako koliko god doneće ti ako ne za 1 mesec zaradu a ono za par meseci barem da platiš hosting

Ko zna koliko do sad onda para nisi uzeo ako vrtis samo na Adsensu, a sajt kvalitetan da moze na bolju mrezu. Zavisno od sajta moze biti i 50% manje u odnosu na Mediavine, Adthrive, Ezoic, Monumetric i slicne mreze.

1 Like

Postoji, samo je jako tanka

I na svima njima klik opet vise vrijedi nego impression

Ako gledas sa strane oglasivaca vrijedi.

Ako gledas sa svoje strane publishera ne vrijedi jer ces isto zaraditi i ako imas 100 klikova na 1000 pregleda i ako imas 50 klikova na 1000 pregleda.

Ok.
Inace sajt mi je odbijen za AdX jer nije content site, Ezoic i neki drugi su me prihvatili ali centralni komitet u Guglu ne.
Nadam se da ce konacno i njima doci taj Antitrust kojeg odavno izbjegavaju, a ne da citava industrija pociva na jednoj kompaniji

O čemu ovde govori? Impresije ili klikovi?