Da li imam previse oglasa?

Da li imam previse oglasnih jedinica? lekovitoizdravo.com jesu li lose poslozene?

Ako ne smemo postavljat linkove obrisacu…hvala

Pa nisi ni sredio stranicu na sta to lici

1 Like

Oglasa nikad dosta, sto više to bolje :).

Imaš neki problem sa sajtom, ne prikazuje slova sa kvačicama ščćž.

1 Like

Ja bih dodao još toliko reklama (bez zezancije).

1 Like

Ne postovi su pisani bez kvacica

Sasvim dovoljno reklama imaš (dobro su raspoređene) Postavi jednu bočnu reklamu.

I da samo ti skrenem pažnju:
Na početnoj stranici slike kategorija su ti gigantske to me evo kao posetioca odmah “napalo” i odbilo od sajta .ja da se pitam …iskreno promenio bih WP temu

Menjaj slike na člancima jer vidim imaš slika sa autorskim pravima možeš debelo da platiš novačno to kršenje autorskih prava za slike .Slike raži free slike na pixabay.com freepik.com, unsplash.com itd.

Sve slike su skinute sa pixabay…ne kapiram?

1 Like

Neke obradjene na befanky?

Isto sa pixabay skinute

1 Like

U pravu si moja greška :confused: Izvini. Video sam prekoo google slika jednu sliku za “čaj od đumbira” piše ime autorke slika al sad kad sam proguuglao video sam da je sa pixabay

Jos kakve zamerke osim da smanjim slike na pocetnoj?

“poigraj” se malo sa free WP temama na temu o kojoj pišeš (nešto na fazonu medicinal herbs šza ja znam tako nešto) Ova je baš onako “teška” barem meni izgleda

Tema je kadence odabrana jer kazu da je brza free naravno

Nebitno odakle su slike, ali stranica izgleda kao da je rađena 2010 godine.

1 Like

Kadence je provjereno dobra tema. Mozes eventialno probati druge template kod kadence teme ako hoces i smanjiti logo na mobilnom, ali temi nista ne fali.

Iz mog osobnog iskustva to nije tocno te tu ljudi cesto grijese, cesto dobijem vise klikova kada imam manje oglasa nego kad napadnem posjetioce sa previse oglasa odjednom sto ocito izaziva ad blindness jer nitko ne klikce na nista.
Odnosno postoji optimalan broj oglasa na stranici, koliko tocno to svatko treba vidjeti za sebe testiranjem

1 Like

Kad predjes na google adx i mreze koje prodaju tvoj traffic tamo klikovi tj. broj klikova nisu vise bitni. Sto vise pregleda oglasa vise para.

1 Like

Koliko mi je poznato impressionsi su uvijek manje placeni nego klikovi, AdSense ili AdX

Hvala svima sto ste odvojili vreme da mi pomognete, nadam se da cu se snacu jer mi slabo ide dizajn, ustvari u svemu sam pocetnik…

1 Like