Da li imate riješenje za facebook/twitter linkove,šeranje i lajkanje

Da li ste pronašli riješenje kojim ste u potpunosti zadovoljni kad su u pitanju linkovi sa fejsa i twittera ali na lokalnom područiju, pritom mislim na bivšu yugu.Pretpostavljam da svi koji nešto rade oko stranica znaju da su linkovi sa fejsa i twitera bitni, čim više tim bolje.
Linkovi iz Indije i drugih zemalja za 0,01$ me ne interesiraju.
Ako imate riješenje molim vas da ga ili napišete ovdje ili mi pošaljete privatnu poruku.
Zahvaljujem na konkretnom odgovoru.

Što se tiće socijale ja imam riješenje koje je meni ok, a ostalo te baš nisam svatio šta točno trebaš. Ako imaš konkretno pitanje postvi ovdje il mi pošalji PM.

Mislim da je ovo prikriveni oglas za Facebook likeove, neka me autor ispravi ako griješim.

1 Like

Osobno mislim da je to neka vrsta dezinformacije. Social je bitan zbog upravljanja zajednicom koja se skupi oko neke stranice ili slicno, no logicki - kako tocno linkovi s 2 najbeskorisnije nakupine koda na planetu mogu tak vazni bit. Zlo i naopako. lol

A sto se tice kako ih dobit - potices ili cekas usere da oni peglaju s share i to nesto po FB. Recimo.

Jesmo, pronašli smo rješenje.

A koji je bio problem ?

Problem je bio kako dobiti što više stvarnih lajkova/šeranja i twiter šeranja.

1 Like

uplati kampanju na fejsu i to ti je najefektnije, tuces na ciljnu grupu…ostalo je bezvezno napumpavanje korisnicima koji ce brzo pobeci ili uopste nece kliknuti na sadrzaj.

kazem iz iskustva to, drugo sajt mora biti sadrzajan (tj. grupa) da bi uopste neko obratio paznju na istu.

Da li se isplati praviti korisnicku bazu na twiteru? Mislim da se na nasem podrucju jos uvijek fb ima ogromnu prednost u odnosu na druge socijalne mreze

Twitter ti ima cca 50k korisnika u Hrvatskoj, od čega je aktivno otprilike pola, a od toga ti većinu čine IT, marketing i telekomunikacijski stručnjaci.

Zaključak: ak radiš na području tehnike i marketinga, onda da, za sve ostalo tu je FB.