Da li je domenama net, org, info povećana vrijednost nakon...?

Da li je domenama net, org, info povećana vrijednost nakon ovih novih hiljadu ekstenzija?

Da li sada net, org, info vrijede više kada na tržištu imamo .car .accountats .florist .club .site … itd. ?

Zanima me mišljenje svih forumaša. :man_technologist:t2:

Vec sam to tu na forumu napisao vise puta… da je projekat sada najvazniji, a ako je projekat potentan ili ako jos imate novca da ulozite dodatno - ime je skoro pa manje bitno.

Al ok, da se vratimo temi :slight_smile: , mislim da ce starije domene uvijek vrijediti vise…

Evo npr. SVI primjetite pravu poplavu news portala sa skoro pa bezveznim nazivima, a sve zbog Instant Articles-a radi kojih Pageovi moraju imati “neki portal”… bas tako… neki :slight_smile:

Ne znam, dosta utice i psihologija tu kod starih webmastera.

Npr. ja da sam milioner, ulozio bih velike novce u .com domen umjesto .top, .news i sl.

Jednostavno neki moj kodeks mi neda da koristim takve ekstenzije na projektima. A znam da nisam sam, tu je mnogo ljudi koji dijele isto misljenje pa cak i onih koji imaju novca za bacit.

1 Like

Ali ima novih domena pravo dobrih… npr. .plus domena … nisam ja “zapeo” samo za stare domene :slight_smile:

upravo sam regao capture.plus :joy:

a prodavat cemo kao Capture+

1 Like

ovaj porkbun nije halal registar xD ne privlači me uopšte hahaha

1 Like

vjeruješ li da sam i ja to pomislio dok sam regao, majke mi… bosnian problems :bosnia_herzegovina:

1 Like

odoh na rijasetu pitanje postavit, valjda ljevakovic odgovori hahaha

Verovatno da im je pojacana vrijednost ali i nove ekstenzije imaju svoju vrijednost prevashodno sto se moze iskombinovat sa njima dosta naziva

lol upravo mi stize email od oneplus.cn u vezi domene capture.plus

da sastavim cijenu :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: e ne vjerujem