Da li je moguće postat admin u FB grupi bez admina?

Pozdrav svima,
ovako: jedna fb grupa nema admina tj. i zadnji ju je napustio,grupa je tajna,te da li je moguće postat admin u toj grupi i da li ima neka fora,caka u vezi toga?

Nije moguće i nema nikakva fora ili caka.

Prije se moglo…bila je opcija da se netko predlozi za admina i onda ako dovoljan broj korisnika aprova…postane admin.
No tu opciju ne vidim već duže vrijeme…tak da sam i ja mislio da se ne može sve do danas.

Naime, ima jedna grupa koju sam opazio da mi je zanimljiva…a da nema admina. I baš mi je bilo žao grupe što će “strunuti”. Kad danas slučajno opet naletio na istu grupu i ima admina. Znam da je sto posto to ta ista grupa jer imam post gdje sam linkao tu grupu i govorio nekim korisnicima da šteta što ta grupa nema admina xd.

Poslao naravno danas upit tom adminu kako je to uspio :smile:

Moguće da je možda imao neaktivan facebook u to vrijeme…pa ga tada nije pokazivalo kao admina…

Znam da prije je moglo.Ne znam za tajne ali za public i closed grupe znam 100% da moze.Ali da bi postao moras imati odredzenu aktivnost na toj grupi i posle samo refresujes browser sa grupom i izleti ti gumbic Become Admin of this group i Cancel…