Da li je moguće prevariti Google klikovima sa drugog websitea?

Druze, to je image host.
Imam uploadere koji zarade oko 20$ dnevno, i ja te ljude moram da isplatim.

Ta zarada koju sam prikazao je samo od banera trenutno.
Na popunderima je dosta bolje i oni pokrivaju troskove isplata i servera.
Neko pravilo je godinama unazad bilo da kad sve podvucem na kraju meseca, zarada koju ostvarim na banerima je ono sto ostaje meni cisto. Popunderi su pokrivali sve ostalo.

Posle sam te sajtove prodao, i sada kao narkoman povratnik ne mogu da odolim da sve to pokrenem ponovo makar u minijaturi.

Svako “dobro jutro” me kosta 20$ i to jedan od razloga zasto ne smem previse da eksperimentisem sa mrezama u smislu da sklonim sve popundere i ostavim samo bongacams, chaturbate i slicne…

No, ovde smo totalno otisli u off, jer je pocetno pitanje bilo vezano za adsense kombinacije.

1 Like

Pocetno pitanje te vodi ka banu…te mislim da gubis vrijeme na “smisljanje”.

To sto ti zelis je nemoguce. Mislim, moguce je ali za vrlo kratko vrijeme popit ces ban na Adsense. Google zna sve, pogledaj si malo u Google Analytics kakve sve podatke imas, a to je ono sto ti je kao vlasniku sajta dozvoljeno da vidis. Mozes onda misliti kakve sve informacije ne mozes vidjeti. Probaj,al nemoj onda plakat kad te baniraju.

Da, shvatio sam to i pre otvaranja teme, ali sam hteo potvrdu sa vise strana.

Ma nije meni zao bana, ja imam dva adsense naloga koja mi stoje vec 3 godine, jedan na sebe, drugi na suprugu, potpuno nekoriscena. Taj jedan je vezan za ovaj sajt bez traffica koji spominjem, ali zaradu nemam.
Ja u adsense vodama nisam nesto posebno i nemam sta da izgubim.

Ali ako mi 100 ljudi tvrdi da je ban sigurica, a i zdrav razum mi govori da nema logike da na tako lak nacin mogu zajebati google, hehehe…zasto onda rizikovati te adsense naloge bespotrebno ?!

Pametnije ti je prodati adsense nalog posto ga je danas skoro nemoguce dobiti.

Bome je tesko, prije sam znao dobit za dan dva sada mi treba 10ak dana u prosjeku, mogu mislit tek kako je ostalima… :thinking: