Da li je moguće staviti fb like na stranicu da like-a sliku od grupe na fb

Pozdrav, zanima me da li je moguće staviti da like na stranici na neku sliku zapravo likea istu tu sliku samo na grupi na facebooku?

Koliko sam upućen, nema lajkova za slike.
Samo i isključivo preko facebooka.

Ne kuzis sta ocu rec, ja recimo na site mogu stavit button za like recimo da napravi like za podstranicu, isto tako mogu i like za neku sliku na mojoj stranici, ali me zanima da li mogu stavit da mi like button za like zapravo like-a sliku na grupi na facebooku.

Mislim da sam to negdje već vidio … potražim kasnije na pc-u doma

Ma, ne kužiš ti mene šta hoću reći :slight_smile:

Nema šanse da naraste broj lajkova na nekoj slici ako se lajk button ne nalazi na samom facebooku.
Govorim za slike koje su na facebooku (bilo od neke grupe, stranice ili profila).

Da preformuliram:
Ako su slike na facebooku, mogu se lajkati samo preko facebooka.

Ne mogu više editirati post, hmm…

Evo sam ovdje našao da netko ima isti problem:
Is there a way to associate the Like button with a Facebook photo? - Stack Overflow
Creating a Like Button for a Facebook Photo - Stack Overflow

Nudi se nekakvo rješenje, ali koliko sam shvatio, treba ti dodatno odobrenje od korisnika da možeš lajkati u njegovo ime.

Sada sam probao i opet je isto, isao sam uzet photo ID makar cim se slika otvori prvi broj koji je photo id, njega skopiram da mi bude sa facebook.com/photo.php?fbid=ID i nece, on prihvati sve, ali kad se dode na like nista se ne dogada, na sekundu se pokaze sve dobro, znaci opis slike i sve to ali se samo od sebe unlike-a nakon pola sekunde.

Pa pročitaj sve šta piše u ona 2 linka u mom zadnjem postu.

Procito sam ali nisam bas shvatio kako funkcionira