Da li je ovo dozvoljeno da se radi?

ne deli on sa istih profila , nekada sharuje direktno sa sajta, sa desetak telefona sheruje u po jednu grupu direktno sa sajta, a sa ostalim telefonima posle deli , lajkuje i komentira

Nema nikakav softver, to znam sigurno, samo ima policu i tu su mu telefoni uvek ukljuceni na punjace, jedino mislim da za facebook i twitter ima neke aplikacije auto likere i sto automatski komentiraju postove na tim stranicama koje on odredi, a ovako sve rucno radi znam videla sam hiljadu puta kada radi

Pa ja ne znam sto svi mislite da to google uopste gleda, on mi je pricao da google na to gleda kao na organsku posetu i da je to nesto najkvalitetnije sto moze da dobije neki sajt, e rekao mi je za neke botove sto ljudi kupuju, pa izgleda kao da ti je na sajtu bilo 200.000 ljudi danas, a to je zapravo softver, za to mi je rekao da ne valja, i da to unistava sajt, a za ovo kaze da su priprodne i kvalitetne posete

Pošto nam nema više robota :o: :red_circle:, morat ću ja :smiley: Svima možeš odgovoriti u jednom komentaru, samo ih označi pomoću “@”, kao na društvenim mrežama :wink:

1 Like

Ovo ima smisla, ali me interesuje, sto tebi nije pomogao (pogurao), kad vec toliku lovu dize. Valjda mu nebi zafalilo…

1 Like

C-3PO_TLJ_Card_Trader_Award_Card

2 Likeova