Da li je ovo sandbox ili nesto drugo ?!

Pod rucne radnje nema nista i dalje, a index status je sasvim u redu

Za sve one koji su pratili temu, dosao sam do rjesenja. Problem je u wordpress temi, a mozda i u samom wordpressu. Nakon sto sam obrisao wordpress i na jednu od stranica koje su nestale iz trazilice instalirao AV Arcade Script, kad pasteam link u Google, normalno se pojavi na prvom mjestu. Znaci fora je u tome a ne u anchor tekstu, linkanju i slicno.

Koja je bila wordpress tema? Mozda je i mi koristimo!

Tema je flashgamer, dosta popularna tema za flash igre. Evo nekih stranica s tom temom: https://themetix.com/flashgamer/

1 Like

Hahahahahha. i meni su pala 3 sajta sa tom temom!

Kako je to moguce?

Nemam pojma ocito je zadnji google algoritam update pogodio gadno bas ovu temu, a zbog cega, ne znam.

Uf, a bas sam digao sajt sa igricama sa ovom temom :frowning:
Preporuka za neku drugu wordpress temu, ili odmah da prebacim sajt u AV arcade?

Mozes slobodno u AV Arcade, a mozes i promijenit temu ja sam sebi stavio WTB theme. http://wparchive.com/wtb-game/

Da, nasao sam je ranije, ne svidjaju mi se bas ovi linkovi unutar samog koda koji se ne mogu izbrisati. To jest, verovatno mogu, ali nije bas moralno :smile: A wtb tema je redizajnirana i prodaje se sad preko themeforest-a. Vidim da ima i free myarcadeplugin-a tema, ne izgleda lose.

Sa drugom temom jedan od sajtova mi se vratio u roku od 12 sati. Hvala ti puno sto si ti bio uporan!!!

Nema na cemu, brzi. I moji se sajtovi svi vracaju, jos mi je jedan ostao ali na njemu je 130 igri a moram u svaki post ponovo unosit link ka swf fileu, pa ce to potrajat par dana.

Kako ograniciti broj clanova na AV arcade? Posle mesec dana imam ih preko hiljadu, nesto mi je tu cudno?

Hahahah moras upalit captcha da ti se ne registriraju bezveze, ja sam ih imao 300 nakon 3 dana dok nisam skuzio stos.

Aha, hvala. Da li da izbrisem sve ove clanove?

Normalno, ja sam ih sve obrisao. Na drugoj stranici gdje imam pravih clanova odmah se vidi razlika. Naime, oni igraju pa i zarade neke bodove.

Da, samo par njih imaju bodove.
Podesio sam i adsense na sajt, ali mi nije jasno - da li je po pravilima ovo prikazivanje reklama dok se ucitava igrica?

Koliko sam ja imao prilike vidjeti, tako imaju sve stranice sa flash igrama. Ja do sada nisam upozoren, vjerujem da bi dobio upozorenje za to. Jedino su me upozorili na ovoj flashgamer temi da su mi banneri 728x90 preblizu igri, pa sam ih bio udaljio 120 px.