Da li moze opcija withdrawal iz Bosne sa Binance?

Dobar dan ljudi da li moze opcija withdrawal iz Bosne sa binance ili advcash na racun.
Hvala

Ne moze, radilo je do prije 10 tak dana prebacis na USD pa sa USD wire transfer. Ali vise ne moze ukinuto.

Sad ima alternativa criptium karticu, payseru ili bcx.ba da prebacis kod njih pa da isplatis

Aha to kao dodje mjenjacnica i one prihvataju adv cash?koja je jedna od naj sto se tice sigurnosti i provizije.hvala

Ne znam kako mislis sa adv casha isplatiti? Jer kod mene nije mogao ni deposit, a od isplate ima local bank tu mislim da ne mozes ici preko wire.

Ove sto sam nabrojao isplatis direktno na njih, tipa criptiuim i narucis njihovu karticu i dizes lovu.

Na bcx.ba mozes prebacit direktno sa binance uz njihove provizije onda oni tebi na racun. Ali pazi ako je veci iznos, vjerovatno ces morati platit porez na to nakon transfera sa bcx.ba

zelio bi nesto da kupim preko kriptovalute preko binenca posto citam da je dobar medjutim ne mogu uplatit na njeg direktno vec mogu na advcash pa prenjet na binance mada me i on zeza nece vece iznose, pa se bojim da mi nece zapeti pare sto se kaze ni gor ni dol.

Mozes na njega uplatit, nece moci isplatit. Osim ako ti nije RF visa kartica onda ne mozes ni uplatit ni na njeg a nece ti ni advcash proci.

Ja sam na Binance uplatio regularno sa unicreditovom master card i unicredit visa card. Ali isplata ni na jednu nece. Pa sam u medjuvremenu isplatio ovo sto gore spomenu wire transfer dok je moglo.

Ma najmanje se brini kako isplatit, uvijek ima nacin. Bitno je da imas sta isplatit :joy:

Od tolikih kartica ja bas tu imam, uplatim neki manji iznos na advcash 5 eura ali nece ni jedan veci nemam pojma sto danas isao u banku skinuo limit debitne da probam opet.

Zeza RF…meni nije mogao nijedan iznos. Pa sam preko ovih isao.

Koji ti trenutno koristis nacin,wallet site

Samo binance koristim, nakon ovog problema drzim novac jos, igram se…nisam isao preko ovih opcija za isplatu.

Evo vratili su opet moze swift isplata.

Jel netko probao da povuče sa Celsiusa lovu? Imam nešto na celsiusu i na Binancu, svakako planiram long 2,3 godine nadam se do tada da će se moći povući normalno.

Sa binance opet ne moze swift…tako da do daljneg neces moci, a celsiusa to iskreno prvi put cujem. Ali uvijek mozes lokalnim otkupljivacima prodati, bitno je zaradit kasnije lako se to sredi