Da li neko ima iskustvo sa freeliker.net

Pozdrav,
da li neko ima iskustva sa ovom stranicom Free Liker - Free Facebook Auto Liker & Followers

ili nekim sličnim, da li je dozvoljeno a da fb ne blokira te stranice, da li se neko trenutno bavi ovim, da li prolazi ovo.

Hvala

Preporučujem ove https://fbsub.pro/, testirao i napravio 4.5k :grinning:, nisam dobio upozorenje (stoji već 4mj.). Funkcijonira tako što svaki 5 minuta dobijaš 100 kredita za 100 lajkova na stranicu. Lajkovi idu instant. Samo koristi lažni profil za administratora , jer oni dodaju te pakistance u tvoje prijatelje (ne znam kako da se izrazim). Ovo radi ali od toga nemaš ništa.

1 Like

Pakistance???

Pitam se zaista kako oni veliki portali koji imaju fb sa nekoliko stotina hiljada/tisuća fanova tako nakupe brzo, da li placaju fb-u kupuju ih ili koriste neko cudo sa interneta.

Recimo ekskluziva.ba stvarno ne znam kako je uspijela da sakupi više od milion fanova i ostali koji više stotina fanova, pa pomislih koriste neko cudo auto liker ili šta već da dovedu ove naše balkanske lajkove , fanove, sad mi pada jedino da ih kupuju, bacaju lovu

Te sve stranice ti šalju pakistance, kineze itd… Sad ne znam za naše… Ali radi :grinning: . Meni fb još šalje kupone da poboljšam to haha

1 Like

Da, dobra fora, ali kakve koristi sa pakistancima i kinezima ako cu dijeliti na njoj naš sadržaj, haha, baš.
Jer ovi veliki medijski portali nafatali po stotinu hiljada lajkova i dijele sadržaj, možda i zbog imena, poznati ko će im znati.
Al nema smisla pakistance i kineze neće ništa skontati haha

ekskluziva je imala reach i najviša lajkova dobijala na one dramatične slike, udarali ljudima na osjećanja, svaki sat objavljivali po 10 slika

a novi.ba je kupovao stranice i spajao

1 Like

Zato ti i govorim, nema od toga ništa…

je li se meni čini ili na novi.ba više nema adsense reklama?

1 Like

Ovo ti je dobro, npr ako imaš fb stranicu od neki 10-20k naši lajkova, pa onda ubaciš ovi malo lažni samo kako bi povećao broj, ništa više…

1 Like

Meni na Novi.ba upravo prikazuje reklamu ispod slike

Opasno to raditi izgleda, imam neke dvije fb, jedna preko 5000 a jedna 1500 i imam još jednu 10 000 fanova, ali nju nebih da diram ona mi je i više nego ozbiljna, lokalni medij, tako da to držim po strani, ne bih da s njime čabrkam i izgubim ga.

1 Like

Ah da, to i sad neki rade, sa tim slikama, prijetim to često, ne bih to zaista, na takav način.
Nego reko pronašla sam autoliker danas, onako surfajući, pa kontam da nisu ovi veliki preko toga doveli te fanove, ne znam, odakle toliko fanova za godinu dana, ili za po godine stotine hiljada fanova, oni recepti isto, neki statusi, ono ljubavno, romantično po fb, sa onim slikama i nekim porukicama u slici isto kupe fanove, na koji način, baš me zanima, ovi što nemaju domen, znaci one stranice sa onim porukama u slici

1 Like

To s fanovima otprilike radi na ovaj nacin:

Nekada je broj fanova bio bitan, ljudi se hvalili s tim nasiroko i nadaleko u vijestima, ali danas od toga nema bas skoro pa nista ako nemas “interakcije s fanovima”.

Cemu 5.000 Pakistanaca na Pageu od 10.000 fanova? Al ok, nemamo svi isto misljenje :slight_smile:

Zato Kinezi imaju “farmu” za takve stvari…

Loša fora sa 10 000 pakistanaca i kineza ako je sadržaj balkanski. Meni trebaju ljudi iz BiH, Srbije, Crne Gore, Hrvatske

al u svakom slučaju je dobra stvar,jer ljudi naši koji dođu i trebaju lajkat stranicu prije će ju je lajkat kada vide da stranica ima više fanova recimo 15k nego 1000 jer vizuelno izgleda da je stranica slaba i neće onda ni stisnut like.

1 Like