Da li payza radi u Srbiji?

Payza , da li radi u Srbiji?
Koje kartice mogu? Imam devizni racun u Komercijalnoj banci
Imam 1000$ na paypalu mogu li nekako da prebacim na payzu ?

Zašto bi radio duplo prebacivanje kada je Srbije podržana za primanje uplata pa taj iznos možeš prebaciti na svoju Visa karticu koja ti je vezana za devizni bankovni račun.

Ako si sve verifikovao (PP nalog) onda nema nikakvih problema da to odradiš direktno.

1 Like

Verovatno slovenacki paypal. Ja bih registrovao drugi paypal acc, i prebacio novac sa jednog na drugi

1 Like

Verifikovao preko visa kartice ali ne mogu da podignem pare jer Banka nesto izmislja …
Jel moguce prebaciti na payzu ?

Koja banka je u pitanju? Bez problema sam resio sa Intesom, pre sam imao racun u Raifaisen i placanje je sljakalo. Payza ima vece provizije, i manje izdavaca je podrzava. A direktno prebacivanje izmedju payza i paypala koliko sam citao nije moguce. Moj ti je savet da sredis paypal acc, kako znas i umes :slight_smile:

@bugsbunnybg Imam racun u komercijalnoj banci. Videcu to sa njima koja kartica moze
Javicu vam sve
HVALA VAM!

Sa intesom neces imati problema, imaju malo losiji kurs u odnosu na komercijalnu, ali odrzavanje deviznog racuna je besplatno. Tako da moj ti je savet da otvoris racun u intesi