Dajte sansu Facebook Instant Articles

Meni je prosao broj LK ja msm

Uspio, a što je sa ovim danima što su bili 0? Hoću dobiti zaradu za to ako sam koristio IA a jesam par puta?

Meni su ostele 0 na te dane (nekad kad je bilo :blush: ), jedino da se nešto nije izmenilo.

laičko pitanje, ako bi radio artikle za recimo US publiku dal to znači da je bolje da su mi i hosting serveri u US, mislim, dali ima veze dali su u US ili na Balkanu?

Bolje je ali nikako nije primarno pitanje, a koja će ti publika biti na webu; to ćeš vidjeti kad kreneš. :o:

pa zbog toga i pitam, ako bi hitio da bude većinom US publika, pitam se dali ima kakve veze ako npr imam hostu u US da će mi se na taj način više ekipe kačit iz US nego recimo iz EU?

Nema veze gdje je hosting smješten, jer ih ne šalje na tvoj web već na IA članak koji se nalazi bukvalno na ‘Facebooku’.

1 Like

znači nema vezi ni opčenito ako ne radim sa Instant Articles?

Ako ćeš radit sa IA onda nema veze, ako ces bez njega onda je naravno bolje se iz USA.

Ćao narode.
Mesecima se vrtim u krugg i volela bih da pronađem rešenje. Naime, u Publishing tools na mojoj stranici nemam opciju Instant articles. Takođe, kad odem na Sign Up for Instant articles, piše “This Page is ineligible for Instant Articles”.
Ima li neko ideju šta treba da uradim? Stranica ima 5000 pratilaca, postujemo retko (uglavnom linkove) i to ću da promenim u doglednoj budućnosti, ali ne krši FB pravila - u pitanju je lifestyle, domaće tržište.
Hvala unaprd

Bjezi do IA… nosi to… Meni neki dan digli ecpm na 7-8$ tu je varirao u par sati nabijem 61$ i onda me banuju haha, znaju oni sta rade. Bolje ti je ganjaj nesto drugo, nemoj se puno oslanjati na fb

Pa već pičim AdSense i nije loše, volela bih da pojačam prihode. Čula sam od nekog lika koji je lepe pare zaradio od IA da sad banuju za svaku sitnicu, e sad, njegov sadržaj je mahom bio treš, a tvoj?
Imaš neki predlog na šta da se fokusiram?

Tako je, nekad je zarada bila i do 3-5puta jaca, nekad je islo po 80 90$ normalno a sad 20 inace, nekad 30 i gotovo i jos svako malo problema sa njima. Izbjegavaj crnu hroniku i perverzije jer te ti rijeci nece prolaziti bas i onda neces nista zaraditi.

A s cim se vec bavis nastavi ako vec nije crna hronika i perverzije. U mene je bio copy paste, ali de cudi me nisu banali IA reklame rade i dalje i sve normalno nego samo zaradu obustavili, a oglasi se prikazuju… Tkd ako vec to budes radila, probaj ali se nadaj da ćes svako jutro moci ocekivati ban…

I na kraju koliko ukupno imas lajkova na stranicama, da li imas samo tu od 5k ili imas jos? Koliko dnevno pregleda imas jer i oni imaju neki minimum da te prime

Pokusao sam da dodam sajt za verifikaciju preko instant article, medjutim zajebo sam se jer nisam imao poseta nista i ispacuje mi ( The provided URL is not being accepted because the site has minimal readership, which violates the Instant Article Policies ).

E sada, posto vec nekoliko nedelja imam solidno poseta da li ce se ovaj status promeniti za moj sajt ili ce ga upamtiti tako?

Promijenit ce se, samo objavljuj i ne sikiraj se. Tako je i kod mene inace znalo biti pa se mijenja iz sekunde u sekundu. Pozz

E hvala ti na odgovoru. Vratio si mi malo nadu u pricu sa fb instant :slight_smile:

1 Like