DateTimePicker jQuery Blokiranje Vremena

Poz,

Ne znam je li netko ikad koristio ovo, ali imam jedan problem koji nikako ne znam rijesiti. Koristim ovaj datetimepicker za svoj sajt koji radim. xdsoft.net/jqplugins/datetimepicker/

Medutim imam problem kad zelim limitirati na kalendaru minimalno vrijeme. U samom datetimepickeru ima funkcija minTime, ali kad se ona postavi na recimo 10:00 onda se to primjenjuje na sve dane, a ono sto ja zelim je samo da se primjenjuje na trenutni dan.

Napravi sam nekakvu funkciju tipa.

/*var logic = function( currentDateTime ){
  // 'this' is jquery object datetimepicker
  
  if( currentDateTime.getDate() == new Date() ){
    this.setOptions({
      minTime: +0
    });
  };
};
jQuery('#datetimepicker3').datetimepicker({
  onChangeDateTime:logic,
  onShow:logic
});*/

Medutim funkcija bas nece da radi, ali ako umjesto if( currentDateTime.getDate() == new Date() ){ stavim if( currentDateTime.getDay == 6 ){ onda funkcija radi i uspjesno za subotu samo blokira vrijeme kak treba. Ja sam mislio da ce sve radit sa getDate() = new Date() ali nece :frowning: Je li mozda problem u formatu dana? Bilo kakva pomoc je dobrodosla.

Probaj ovako:

if ( currentDateTime.toDateString() === new Date().toDateString() ) {

Ovo tvoje pali, ali ja sam glup…

minTime: +0

cim se ovo ukljuci opet bloka sve dane jer ta sama funkcija je tako napravljena da blokira sve dane cim se ona postavi na neku vrijednost. Totalno sranje, sad bi ja trebao otici u datetimepicker js i sam neku novu funkciju definiratrati.

Hvala na pomoci :slight_smile: Morat cu nekakvo drugo rjesenje smisliti.

Ne znam glupo mi je da to nisu automatski napravili da se blokira vrijeme koje je proslo… Mislim ako je sada 13:00 zasto dozvoljava korisniku da oznaci 12:00…

var logic = function( currentDateTime ){
  // 'this' is jquery object datetimepicker
  
if ( currentDateTime.toDateString() === new Date().toDateString() ) {
	
		this.setOptions
		({
		    minTime: +0
		});     
	}else {
		this.setOptions
		({
		    minTime: '00:00'
		}); 
	} 
};
jQuery('#datetimepicker3').datetimepicker({
  onChangeDateTime:logic,
  onShow:logic
});

Ako nekome bude ikad trebalo, uspio sam na kraju napravit to sto mi je trebalo. Sve sto mi je falilo jos je bilo dodati ifelse i sad sve radi ko Bog!