Dekodiranje/ otkljucavanje mobitela na druge mreze

Prije svega, nadam se da ne krsim neko pravilo, i nadam se da nije ilegalno to raditi, ili javno pitati o tome, u pitanju je HTC desire 828 , kupljen u BH Telekomu, idem vani, zadnji telefon kada sam dekodirao, lik mi je sve pokvario na telefonu, otisao sam u Telekom, imam jos par mjeseci da ga isplatim, pa mi nije mogao dati code .

Zanima me da li postoji neki nacin,website ili slicno i , ako se placa koliko kosta ?

Pozdrav !

P.S. izvinjavam se Adminu ali nisam mogao da odredim gdje pripada tema pa sam je sortirao u strucne teme .

Imas na ebay, tako sam ja iphone otkljucavao. Posaljes im podatke oni ti jave kad zavrse, da spojis mob na laptop i restart i otkljucan. Kako je za ostale ne znam, ali sigurno da ima.

A imam i ja jedan iz bhtelekoma, davno otplacen i jos je zakljucan kako to ide? Moras njima nositi ili?

1 Like

Pažljivo gledaj kroz špijunku tko je kad ti budu zvonili na vratima. :smile:
P.S. Sad je na pravom mjestu. :o:

Isto tako preko ebaya par dolara platio, preporuka nego da plaćaš ovim nasima koji rade isto samo nabiju još svoju marzu.

Moze li se icloud sa iphonea maci ?

Kada isplatis ako si vec na rate kupio ili na neki paket, kada ga isplatis, jednostavno duzni su ti sve potrebne codove dati, samo odes i pitas ih, odma ce ti dati codove, kao sto je za otkljucavanje mreze .

Moze ali je poskupo.

Imas stranice samo ukucas broj modela i mislim IMEI platis 10-tak dolara, zavisno od modela, i dodje kod na mail, ukucas i otkljucas.

Nisi me skontao, ako si veec kupio neki preko telekoma telefon, nakon odplate BESPLATNO ti moraju dati code .

Tako je kod nas u Hrvatskoj,duzni su otkljucati mobitel besplatno nakon sto si ga otplatio.

Inače se ne uključujem u ovakve teme, ali sad iznimno, ne znam ni sam zašto; :slight_smile:

Tako sigurno nije kod nas u Hrvatskoj., ili bilo gdje :slight_smile: To nema veze s tim jesi li ga otplatio ili nisi, cijena je bila manja zato jer je mobitel vezan za neku mrežu. Možeš ga sam otkodirati, tada gubiš garanciju, ako traje. :slight_smile:
Nekodirani mobitel je - skuplji. :o:

Imas pravo, nema veze sa otplatom uredjaja, sad sam isao googlati, operater je duzan besplatno otkljucati telefon ako je isti kupljen kod njih, evo i link: http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/od-1.-svibnja-nova-pravila-mobitele-vam-moraju-otkljucati-a-bonovi-vrijede-tri-mjeseca/377704/