Denzero web - WIP

Pozdrav svima,

Ovaj sajt trenutno nije gotov, ali me zanima vase misljenje za ovo sada sto sam do sada napravio.
Pozz. :slight_smile:

Ne znam zašto ali nikada nisam volio ovakav tip dizajna mada je to sada u modi. Ovo mi je previše maximalistično. Premalo elemenata a previše praznih prostranstava.

Sve je divno i krasno ali kakve ti koristi imaš od ovoga,jeli ovo samo statički photoshop uradak ili si kodirao?
Po meni nije nista posebno, nema ni nekog velikog posla oko ovog najveci problem je bio skupit slike i ikone na netu jel tako ? nemoj se ljutit ne mislim ništa loše ali takav dojam imam.
Svaki ti je rad na isti kalup to sam ti već rekao.Probaj malo nešto svoje nemoj samo gledat trendove.

To i ja pokušavam reći, možda je tip odličan dizajner a možda je početnik, po ovome se ništa ne da zaključit, 90% dizajna čine slike na velikom praznom prostoru.

Kad se radi o minimalističkom dizajnu onda isti tren vidiš jel dizajn odličan ili nije, nema tu dvojbe, služiti puno elemanata na malom prostoru a da sve liči na nešto je puno teži posao, ovako nemaš pojma što bi mislio.

Možda bi prije dao peticu fotografu koji je uslikao bg slike.

UPDATE*
Rad na behance-u
http://bit.ly/1iE1h8Z
pozz :slight_smile: