DigitalOcean Promo! (Cloud hosting)

Kada se prijavite u korisničko sučelje, odite na “Droplets” a zatim na “Update Billing” upišite sljedeći promo kod:

SSDVPS5

Dobit ćete 5$ na račun što će biti dovoljno da besplatno testirate DigitalOcean.

Ako još niste registrirani tamo, možete mi učiniti uslugu i registrirati se preko mog referral linka:

Vama je isto kao da ste se registrirali normalnim putem, ali meni tako možete pomoći.

Ovo se ne moze iskoristiti kod postojecih korisnika, samo kod novih?

Super, taman cu onda danas regat racun preko tvog referrala i unijeti si ovaj kod…

Može i kod postojećih ako do sad nisi iskorištavao nikakve promo kodove, kao što nisam ni ja i dobio sam 5$ na račun.

Može, hvala. Ako bude trebala kakva pomoć, javi.

probaj kod DIVEIN dobije se 10 dolara, pre 5 dana je radio :slight_smile:

Ako se još tko odluči prijaviti i testirati ih, ovo još vrijedi par dana mislim tj do kraja mjeseca.

a jel radi jos ovaj DIVEIN za 10 dolara jel proveravao iko?

Mislim da radi, samo što nije DIVEIN nego DIVEIN10.

A kak mi koji smo vec registrirani i koristimo DO, dali mi mozemo dobiti tih 10$?

Možeš, ako do sada nisi iskoristio niti jedan promo kod. (i ja sam bio u takvoj situaciji kao i ti i uspio sam)

dobro a gdje ga treba ubaciti, gdje ide taj code?

Odeš pod Billing pa desno gore imaš Manage Payments.

Da i tamo samo imam opciju placanja s paypalom ili add credit card, nemam polje za taj code. Jel to odna zanci da nemogu iskoristiti code?

Točno.
Mi stari korisnici imamo Manage Payments ali tu je početak i kraj. :frowning:

Srećom je Digital Ocean dobar i povoljan pa nam niti ne treba ovaj popust. :smiley:

Ja sam imao ispod polje za dodavanje promo koda. Čitam da su još neki imali problem kao i ti da im se ne prikaže polje za upisivanje promo koda (a da nisu nikad prije iskoristili niti jedan promo kod), i sve se riješi tako što napraviš ticket i pišeš supportu i oni će ti ga ručno aktivirati.

THECHANGELOG10
VPS10

probajte

Ako nekome treba transfer/registracija COM,NET ili EU domena, imamo samo danas 29.11.2013 (do ponoći) akciju. Cijena je 48 kn i odnosi se na 1 godinu. Upiti u inbox.

THECHANGELOG10 ušravo iskoristen, hvala ljepa

Prvo treba aktivirat računa sa karticom ili paypalom, zar ne? Prije nego što mogu aktivirati promo i napraviti droplet?