DIHOST hosting - iskustva

Zanimaju me iskustva ako ste bili ili ste njihov korisnik. Vidim da imaju ok cijene i hostinga i domena.

Trenutno sam korisnik Avalona nekih cca 6 godina ali jako puno novca im dajem pa bi prešao kod nekog našeg “domaćeg” a opet provjerenog hosting provajdera.

Ova tema moze biti i za preporuku. Sada trenutno plaćam cca. 450 eura godišnje + domene sto .hr sto .com, .co, .me, ali nije samo to razlog jer sam postao u zadnjih par mjeseci nezadovoljan kad mi je promet skočio na skoro svim stranicama po 50-70k posjeta dnevno svako malo neki down od 30 sec - 3 min itd …

Koristim ih vec par godina, odlicni su

Uzmi server kako treba kad već plaćaš 450 eura godišnje. Većina dadne popust ako kupuješ odmah na 12 mjeseci. Ne možeš porediti nijednu našu firmu sa hetznerom, ovh, vultr, linode itd…

Hetzner Dedicated…

Datacentar mora biti isključivo u Hrvatskoj, ali hvala ti znam ja za njih strane i Hetzner je po meni najbolji (koristio sam ih prije)

Fastserver

Link je aff ali ako ne želiš aff onda fastserver.hr

Jutros u 3:30h sam im poslao upit preko ticket sustava i još nisam dobio odgovor. To je moje iskustvo.

Što znači nema šanse da prelazim kod DIHOST

Super su,dok nema problema…:grinning:

Ja sam takodje godinama kod njih, ne pamtim da sam vise od 3h cekao na rijesavanje ticketa.

Kontam da nije isti nivo hitnosti kada tikcet pošalje klijent koji nije kupio uslugu i koji je zakupio server za 12 mjeseci unaprijed :slight_smile:

2 Likeova

I ja mislim isto. Zaboravio sam naglasiti da sam par sati prije tog ticketa zakupio hosting uslugu kako bi testirao.