Dimi3je.com - Blog o Internet Zaradi

Sve sam te razumeo i danas ću da izvršim neke promene u radu, tekstu i planu za budućnost bloga :smiley: Još jednom ti hvala što si izdvojio vreme da me usmeriš !

Nema na čemu, uvek sam tu da pomognem i da bar kroz neki konstruktivan predlog ili smernice kažem ono što mislim.

Inače u budućnosti planiraj i malo da istražiš oblast koje uopšte nije zastupljena, a može biti jako korisna "Život tinejdžera na Balkanu (problemi, poslovi, intervju, uspešni u svom poslu) i slične teme koje upravu mogu biti još jedan novi projekat koji možeš pokrenuti. PS. Za to treba priprema jako dobra :smile:

Verovao ti ili ne na tome radim već 3 meseca… Skupio sam veliki krug tinejdžera koji će raditi na tom projektu, pisaće, na istu temu po 10 različite osobe… I taj sajt će biti deo moje već počete piramide sajtova, ali taj projekat dolazi tmao juna, kada se tinejdžeri raspuste! :smiley: Do tad radim na utemeljavanju postojećih projekata, onako imam baš dosta obaveza i projekata pa svakog dana se trudim da na jedan projekat i stavku udarim “štikl” .

EDIT

Sinoć sam dobio kritike na brzinu sajta, brzo sam rešio pa je sada sajt zaista brz :slight_smile: Minimalizam i brzina :smiley: Otvoren sam za predloge!

http://www.dodaj.rs/f/n/UN/41jxZkai/screenshot4.jpg

Online zarada ti ima nepredvidivu buducnost i svakom tko jos nije u tome samo zelim reci, probajte radje ensto drugo.

Vise se ne radi o tome da ti nekoliko sati tjedno radis na siteu is ite je super i zaradjujes, o internet marketingu da i ne govorim.

Ljudi koji zaradjuju ozbiljnu lovu od koje se moze mjesecno zivjeti u internet marketigu imaju prvenstveno software i svakodnevno bulje u ekran i rade na svojim projektima.

Drugim rijecima kao i u svakom biznisu novac stvara novac, tako i ovdje. Ako ne ulozis u nesto tesko ces upsijeti.

Jesam li spomenuo sjedenje pred kompom i buljenje u ekran 24/7?

I jos nisi siguran da ces uspijeti!

Ne znam šta si hteo ovim postom da kažeš, prilično je konfuzno a i očekujem da će te veliki broj forumaša demantovati…

A evo ti moje mišljenje… Internet Zarada i zarada od računara je budućnost, probao sam sve i svašta s obzirom da sam iz Srbije pa bi svim tinejdžerima preporučio da batale pranje kola komšiji, čekanje džeparca od bake i deke ( retko koji roditelji sada mogu svom detetu priuštiti džeparac ) a o ilegalnom poslu ne želim ni da pričam…

24/7 ? Evo da ti navedem moj radni dan i kako ga provedem… Ujutru škola, celog dana radim i malo učim za školu, odem na trening, dopisujem se malo na Facebook-u ( dosta sam aktivan na društvenim mrežama i u neku ruku sam “popularan” na istim ), odradim posao koji je ostao pa spavanje… Uz to zarađujem prosečnu platu punoletne osobe koja radi u državnoj firmi, imam vremena za učenje, trening, izlaženje svakog vikenda, žurke, devojku… Generalno, ništa nisam žrtvovao nešto drastično zbog ovoga, možda eto jedino što posle škole ne sedim svakog dana u kafić kao moji drugari nego dođem kući da odradim posao i odmorim se za trening…

Suradjujem s nekolicinom internet marketera, naravno stranih. To su ljudi koji ne pisu po forumima i vecinom su anonimusi.

I tek kad sam uspio napravii suradnju s njima, vidim da je bila dobra odluka da se ne bavim internet marketingom.

Oni svi posjeduju program koji kosta 1000$, kupuje se ispod stola, ne postoji web stranica preko koje mozes to kupiti. Oni imaju preko 1000 godaddy i slicnih servisa racuna, na svakom od njih po nekoliko domena.

Oni mjenjaju domene kao sto ti i ja mjenjamo carape, ulazu i okrecu lovu, ponekad znadu biti na gubitku.

Moja suradnja s njima, je ubrzat i pojednostavit njihov rad. Znaci oni povrh svega jos zele to sve automatizirat i pojednostavnit, da imaju vise vremena jer za njih vrijeme je stvarno novac,

Samo zato jer znam kako to funkcionira i nevidim da ce funkcioniranje toga ici prema dolje, nego samo prema gore, kazem da nije to za svakog. Za tebe osobno neznam, ali ako je tako kako kazes, onda super, vrlo vjerojatno se radi o talentu i ja nisam kompatibilan da ista osporavam.

Isto tako imam par suradnji sa onim dropshiperima, a sta li samo oni rade, za par godina, obicni dropshiperi ce nestati.

Ufff 16 godina…svaka čast…Veoma si mlad, detalji na koje ti ovde ljudi ukazuju su većinom ispravni ali mislim da to i nije toliko bitno koliko da si ti vredan, verovatno inteligentan i imaš volje na pretek. Mislim da si ti budućnost i da ćeš se lako pronaći u nekoj oblasti IT industrije. Samo napred isto tako kao i do sad i mislim da si na pravom putu.

1 Like

Samo naprijed :smiley: Pusti one koji hejtuju. Inače, nisam odmah skontao da si ti SpawneR.

Hvala ti puno! :smiley:

@SahMat SpawneR na duznosti! Haha :smiley: Hvala ti !

Dimitrije je ok decko i ne dirajte ga jer cete imat sa mnom posla :slight_smile: . @Dimitrije, ako zelis da ti ubrzam stranicu, naravno za dzabe (garantiram ti preko 80 na google pagespeed), javi se .
Edit: sad vidim da imas 84/100 , ali i dalje ti nisu optimizirane neke slike, evo ja cu sad poradti na tome, tj. rucno cu ih optimizirat u Photoshopu.

Hahaha, hvala mrgude :stuck_out_tongue: Inače te slike koje nisu optimizovane su slike od 3KB, pretežno… pa mislim da to neće nešto drastično ubrzati stranicu :smiley:

Želim da te podržim, momče, :smiley:
Iskreno, možda se ne bih ni javio, ali ovo me ponukalo;

Moje je mišljenje apsolutno suprotno. Moguće je da si na pravom putu da napraviš pravi brand od ovoga “Dimi3je”, i vjerujem da će tako i biti. :smiley: Samo naprijed.
Pozdrav, :blush:

Sretno.

Fino, postovi su dugi realno, ja se smorim nakon 10 napisanih recenica, tako svaka cast na tome.

Ono sto bih ti ja zelio ukazati:

Unesi malo vise ozbiljnosti u text, nema veze sto si tinejdzer i sto imas 16 godina, jer nece tvoj blog citati samo tvoji vrsnjaci.
I nemoj se toliko osvrtati na svoje vrsnjake sta oni imaju, sta ti imas i sta si postigao u odnosu na njih :smile:

Hvala ti! Inače kada sam dobio predlog za domen odmah sam sebi u glavi rekao, ovo će biti brend! :smiley:

@belmin Namerno pišem tim stilom, gradim neki drugarski odnos sa čitaocem kako bi se prijatnije osećao. Mnogi domaći i strani blogeri to rade i ljudima se to dopada. Osvrtao sam se čini mi se samo u O-nama i Kako zarađivati kao tinejdžer, ipak sam morao neko poređenje da napravim… Možda im tako dam motivaciju da krenu…

Inače novi članak, Kako napraviti AdSense nalog je tu! Kako vam se čini?

Novi članak koji prikazuje šta je to Zarada deljenjem slika tj. ImageUpload zarada preko servisa po imenu ImageLeon. Zaista lep način da zaradite neki džeparac a ukoliko imate ozbiljnu publiku ovo može da donese lepe količine novca!