[Diskusija] Pozicioniranje na Bing pretraživaču

Koliki je odnos gugl bing? I ako mozes vidjet na analitici kolko si dobijao posjeta sa binga prije dodavanja sajtu u bing wmt.

Dobro je sto se moze automatski uvezati sa google wmta i ako se ima dosta sajtova super jednim klikom dodas i tamo…ne moze stetit

Evo kako to izgleda na Googlu:

Kako mogu viditi koliko sam dobiva posjete prije dodavanja?

1 Like

U analytics vratis na period prije dodavanja pa izvor posjete i pisat ce kad je sa binga

1 Like

Ovo sam mislio sto limenka veli, preko gugl analitike.

Odje kod tebe je odnos gugl bing cirka 96%-4% onako odokativno. Ako sam dobro sracunao. Jel na engleskom sajt?

Priša sam nedavno na onaj novi Google Analytics pa nemam pojma kako to mogu vidit, imas mozda neki tutorial ili nesto?

Da, web je na engleskom

Preko Binga mi dolazi publika vecinom na affiliate postove, dok je kod Googla vecinom na info clanke

Znaci brojke koje sam ja nasao se više manje poklapaju na ovom nešto većem uzorku.

Što se toče kw spamovanja slažem se da ne treba ići u krajnost, ali pronaći par jednostavnih “caka” koje bing voli, a gugl ne mrzi, svakako nije na odmet (backlinkovi recimo)

Mozda uskoro krenem sa nekom stranicom u istrazivanje ovoga jer se cini zanimljivo, pa pokrenem journey topic :smiley:

Btw. Na namecheapu .us i .store su $0.99 kod je 99SPECIAL (imaju jos nekih domena za 99¢, no ove su vjerovatno najzanimljivije)

Dodao sam geek.hr, cekam jos da Bing prikaze sve rezultate, a ovo imam za sad:

Znaci 5.5. je bilo oko 350 klikova s Binga, dok je s Googla bilo oko 21k:

Znaci od ukupnog zbroja klikova s te dvi trazilice, oko 1.64% je s Binga.

1 Like