Dje da kupim jeftino domene preko pejpala

@Raspad, može.

Evo slučano naletio na 4$ po domeni:
url=http://mediatemple.net/4dollardomains/ Media Temple - $4 domains[/url]

Da li ih ti koristis duze vrijeme? Da nam kazes nesto vise o njima, ne bih radi jedne godine da se tamo regam. Kakva im je politika renewala (pitam jer izgleda da nema na sajtu), transfera domena i sl.?

Nisam koristio njihove usluge ali ih već dugo držim na oku. Čuo sam dobrih stvari o njima.
Mogu reći da su puno prije ostalih krenuli sa ponudama koja su danas standard kod svih većih hosting providera (cloud).
To bi trebao biti jedan veliki plus.

All new domains are $4 for the first year, $12 per year after that. Drzim se ja i dalje GoDaddyja :).

Eh koliko vidim ni godady ne garantira fiksnu cijenu od 5$ poslje godine dana.

A meni se je dogodilo davno da sam kupovao jeftine domene od spry a tu i tamo uzeo kod rackspaca.

Rackspace još uvijek drži (barem je bilo tako prije godinu dvije) a spry digao cijene i to masno. Toliko da više nisu isplativi.
Tako ako netko gleda dugoročno da će proći bolji a da na startu prođe jeftino, sumnjam…

GoDaddy uvijek nudi neka snizenja, koliko me sjecaje sluzi nikada domenu nisam platio preko $8.

I $1 Cheap Domain Name Registration - Includes Free Website Design & Web Hosting. nudi domene po akcijskoj cijeni, i to za 1.99 $, a inace redovna cijena (kada nije akcija) je 8.99 $.

Moraš kupiti nešto osim domene da bi mogao po toj cijeni dobiti neku domenu. Npr. uzmeš od njih hosting. Inače su dosta dugo u biznisu i imaju dobar način da privuku nove klijente :).

Ali očito nemaju dizajnera :smiley:

Istina, dizajnom ce da otjeraju mnoge ozbiljne musterije :).

Mozda tako hvataju starije ljude na tradiciju. :smiley: